10 ženklų, kad susitikinėjate su vyru „narcizu“ (1)

Savimi pasitikintis vyras – kone kiekvienos moters svajonė, tačiau kartais paaiškėja, kad vyro meilė sau yra tiesiog nepamatuojama. Gyvenimas su „narcizu“ tikrai nėra paprastas, todėl naudinga žinoti, kokie ženklai išduoda apie besaikį vyro žavėjimąsi ne kuo kitu, bet pačiu savimi.

Archyvų nuotr.

Jis kalba vien tik apie save

Narciziškas vyras gali be perstojo kalbėti apie save.

Tokiam vyrui labai svarbu visuomet būti dėmesio centre, todėl jis tikrai pasistengs, kad kiti jo klausytųsi. Jei reikės, jis kalbės garsiau ir garsiau, kol galiausiai visų akys bus įsmeigtos vien tik į jį.

Vyras „narcizas“ gali valandų valandas skųstis, kokia sunki buvo diena, tačiau jam net nekils minčių pasiteirauti, kaip sekėsi jums.

Jis niekada nepripažįsta suklydęs

Klysti yra žmogiška, tačiau vieni yra linkę pripažinti savo klaidas, o kiti bet kokia kaina siekia suversti kaltę savo antrajai pusei ar dar kam nors.

Jei jūsų partneris niekuomet nepripažįsta savo klaidų, tikėtina, kad tai pernelyg sužeistų jo ego. Deja, pakeisti šią asmens savybę gali būti pernelyg sudėtinga ar net neįmanoma.

Narciziškas vyras visuomet stengiasi iš balos išlipti sausas, taigi, jei ginčas įsiliepsnos akivaizdžiai dėl jūsų partnerio kaltės, galiausiai jums vis tiek teks jo atsiprašyti.

Po ginčo jis visuomet lieka įsižeidęs

Narciziškas vyras ginčo metu tvirtai laikosi savo nuomonės, o tuomet, jei jam pristinga argumentų, jis tiesiog įsižeidžia, ir demonstratyviai išeina iš kambario.

Toks vyras nėra nusiteikęs ieškoti kompromisų: jis mano, kad visuomet yra teisus, todėl viskas turi būtent taip, kaip jis yra numatęs.

Jei narciziškas vyras ginčo metu elgiasi nepagarbiai, jam niekuomet nekils minčių, kad vertėtų pripažinti savo kaltę ir pabandyti tai ištaisyti.

Jis nesidomi savo partnerės interesais

Dažna moteris tikisi, kad jos partneris gali tiksliai įvardinti, kokios yra jos mėgstamiausios gėlės, kokiems laisvalaikio užsiėmimams ji teikia pirmenybę, ir t.t.

Deja, vyras „narcizas“ domisi vien tik savimi, todėl jis negalėtų įvardinti, kokia yra jo partnerės akių spalva, ar kada jos gimtadienis.

Kad ir kaip stengtumėtės suteikti kiek įmanoma daugiau informacijos apie save, galite neabejoti, kad narciziškas vyras visa tai praleis pro ausis.

Jis nemoka klausytis

Jei pradedate jam guostis ar pasakoti apie praėjusią dieną, narciziškas vyras gali apsimesti baisiai pavargusiu ar ieškoti progų nukreipti pokalbį kita linkme.

O kaip kitaip? Juk čia jis svarbiausias! Narciziškas vyras turi blogą įprotį pertraukinėti kitų žmonių kalbą ir bet kokia kaina įterpti savo trigrašį.

Atrodytų, kad jis tiesiog privalo pasisakyti kiekvienu klausimu, todėl visiškai negerbia kitų žmonių.

Jam galioja dvigubi standartai

Vyras „narcizas“ savo partnerei gali iškelti Oskaro vertą sceną vien dėl to, kad ji žvilgtelėjo į kitą vyrą, tačiau vos po kelių minučių jis be jokios sąžinės graužaties flirtuos su kitomis moterimis.

Toks elgesys visuomet išmuša iš vėžių, tačiau turite suprasti: tai, kas leistina vyrui „narcizui“, jums yra uždrausta, taigi, geriau nė nebandykite kelti pavydo scenos.

Juk pati suprantate – šioje situacijoje vis tiek liksite kalta.

Jo lūkesčiai neatitinka tikrovės

Narciziško vyro fantazijų pasaulyje viskas yra tiesiog tobula.

Toks vyras tikisi, kad kažkada tai taps realybe, tačiau jo lūkesčiai dažniausiai yra visiškai nepamatuoti (tiksliau, jis nededa jokių pastangų, kad svajonės virstų realybe). Vyrui „narcizui“ atrodo, kad santykiai su partnere taip pat turi būti idealūs, todėl jau po pirmo pykčio jis gali nutraukti visus ryšius.

Toks vyras nemano, kad turi stengtis abu partneriai, todėl santykiai kartais palaikomi tik dėl to, kad partnerė jam viską leidžia ir už viską atleidžia.

Jam stinga empatijos

Vyras „narcizas“ niekada neužjaus. Jam atrodo, kad kiti žmonės yra patys kalti dėl savo nesėkmių, todėl iš jo nesulauksite paguodžiančio žodžio.

Jei nesėkmės užgriūtų jį patį, narciziškam vyrui gali atrodyti, kad kiti turi skubėti į pagalbą. O kaip kitaip? Gal pamiršote, kad būtent jis yra visų svarbiausias?!

Jo elgesys yra labai arogantiškas

Jam atrodo nieko baisaus apšaukti padavėją, jei ji per ilgai neprieina.

Dar blogiau, jei padavėja jam atneša per mažai grąžos. Kaip ji drįsta?! Net ir menkiausi nesusipratimai gali iššaukti tikrai baisią sceną, todėl būti šalia narciziško vyro kartais yra paprasčiausiai gėda…

Vis dėlto, jei bandysite jam apie tai pasakyti, galite tikėtis tikrai nemenko kivirčo.

 

Jis mano, kad yra pats geriausias

Vyras „narcizas“ mano, kad yra ypatingas, todėl jį supranta tik nedidelė dalis žmonių. Taip, jo „ypatingumas“ tikrai yra neeilinis, tačiau būtent tai ir lemia, kad galiausiai kiti žmonės jo ima vengti.

Jei pastebite, kad jūsų partneris turi pernelyg daug narciziškų bruožų, bėkite nuo jo neatsigręždama, – dėl tokio poelgio jums tikrai neteks gailėtis.

Archyvų nuotr.

Sidebar placeholder