12 dalykų, į kuriuos pirmiausia atkreipia dėmesį vyrai, sutikę moterį

(6)

Moterys neretai mano, kad vyrai pirmiausia atkreipia dėmesį į kojas ar į krūtinę, tačiau tai – ne visai tiesa.

Moterys yra linkusios pastebėti detales, o vyrai – vertinti visumą, todėl dėmesys į tam tikras kūno dalis nukrypsta kiek vėliau.

Dailiosios lyties atstovės kartais nuogąstauja, kad dėl tam tikrų išvaizdos trūkumų (beje, neretai jie būna nepastebimi) negalės sužavėti patikusio vyro, todėl kompleksuoja ir net vengia užmegzti kontaktą.

Visgi nėra reikalo nuogąstauti – dalykai, kuriuos vyrai pastebi pirmiausia, gali jus labai nustebinti. Taigi, į ką dažniausiai krypsta stipriosios lyties atstovų dėmesys?

Šypsena

Pripažinkite – besišypsantis žmogus visada atrodo simpatiškesnis, tad nieko keisto, kad būtent moters šypseną vyrai pastebi pirmiausia.

Besišypsanti moteris yra laikoma kur kas draugiškesnė ir patrauklesnė, todėl ją norisi užkalbinti.

Šypsena – tai tarsi signalas, kad pradėtas pokalbis bus sėkmingas, todėl vyrai labiau savimi pasitiki ir ryžtasi žengti pirmąjį žingsnį.

Vis dėlto, šypsena turi būti nuoširdi – dirbtinę šypseną labai lengva atpažinti.

Akys

Taip, akys iš tiesų patraukia vyrų dėmesį. Turbūt ne kartą girdėjote posakį, kad akys – tai sielos veidrodis. Akys apie žmogų gali labai daug papasakoti – jos išduoda apie patiriamas emocijas.

Atlikta apklausa atskleidė, kad net 70 procentų vyrų pirmiausia atkreipia dėmesį į moters akis, tad nieko keisto, kad dažniausiai komplimentų sulaukia būtent ši kūno dalis.

Plaukai

Gražūs ir sveiki plaukai – tai dar vienas dalykas, kuris patraukia vyrų žvilgsnį. Didžioji dalis vyrų mano, kad gražūs plaukai spinduliuoja jaunyste ir sveikata, todėl puoselėti plaukų grožį tikrai verta.

Klaidinga manyti, kad vyrų akį patraukia tik ilgaplaukės gražuolės – moterys su trumpų plaukų šukuosenomis taip pat sulaukia dėmesio.

Svarbiausia – pasirūpinti, kad šukuosena jums tiktų, ir plaukai atrodytų kiek įmanoma gyvybingiau.

Svoris

Apkūnios ar labai lieknos merginos neretai baiminasi, kad vyrams atrodo nepatrauklios, tačiau vyrai negalvoja apie tai, kad moteriai reikėtų numesti ar priaugti kelis kilogramus.

Jie tiesiog pastebi moters kūno sudėjimą, ir jis arba atrodo patrauklus, arba ne.

Krūtinė

Turbūt nėra reikalo stebėtis, kad vyrų akys krypsta ir į šią kūno dalį. Vis dėlto, krūtinė anaiptol nėra pirmoji kūno dalis, kuri patraukia vyrų dėmesį – jie iš tiesų pirmiau pamato moters šypseną ir akis.

Vieniems vyrams patinka mažesnė krūtinė, kitiems – didesnė. Tai tėra skonio reikalas, todėl tikrai nėra jokio reikalo kompleksuoti dėl šios kūno dalies.

Kojos

Daugumai vyrų patinka ilgos ir dailios kojos, todėl moterys šiuo savo privalumu neretai naudojasi.

Vyrai pastebi ne tik tai, kaip atrodo šlaunys ir blauzdos: jų dėmesys taip pat krypsta ir į... kelius.

Nors lieknos kojos tikrai traukia dėmesį, tačiau didžioji dalis vyrų pripažįsta, kad kur kas labiau juos sužavi platūs klubai.

Nėra ko stebėtis – juk tai yra laikoma vaisingumo ženklu.

Oda

Skaisti ir švytinti oda – puikios sveikatos ženklas, todėl jos puoselėjimui tikrai verta skirti daugiau dėmesio. Vyrai teigia, kad sveika moters oda parodo sveiką gyvenimo būdą, tad nieko nuostabaus, kad tai yra laikoma patrauklumo ženklu.

Stilius

Nors moterys neretai stebisi, kad vyrai tai apskritai pastebi, tačiau tyrimai rodo, kad dėmesys krypsta ir į aprangą.

Didžioji dalis vyrų mieliau renkasi moterį, vilkinčią klasikinę suknelę, nei tą dailiosios lyties atstovę, kuri nevengia itin atvirų drabužių.

Batai

Vyrus žavi moterys, avinčios aukštakulnius. Ne, taip yra ne dėl to, kad tokie bateliai neretai būna labai gražūs: paprasčiausiai moteris su aukštakulniais dažniausiai būna labiau pasitempusi, o kojų forma tampa gražesnė.

Vis dėlto, jei su aukštakulniais jaučiatės nejaukiai, ar vaikščioti tampa pernelyg nepatogu, galite rinktis ir kitokio tipo batelius, tačiau pasistenkite, kad jie nebūtų purvini ar nutrinti.

Deja, kartais net ir tokia smulkmena gali sumažinti vyrų susidomėjimą.

Kvepalai

Moterys neretai yra linkusios „padauginti“ kvepalų, tačiau tai – didelė klaida.

Pernelyg aitrus kvepalų kvapas tikrai nepadės suvilioti vyro, veikiau priešingai – tai gali jį atstumti.

Kvėpintis vertėtų saikingai – aromatas neturėtų užgožti jūsų natūralaus kvapo.

Makiažas

Vyrai tikrai nepuls vertinti makiažo klaidų, tačiau tikrai pastebės, jei makiažas atrodys pernelyg iššaukiantis.

Daugumai vyrų dirbtinumas nėra priimtinas, todėl per didelis kosmetikos kiekis gali sumažinti norą susipažinti.

Vyrams labiausiai patinka natūralus makiažas – toks, kuris yra tiesiog nepastebimas. Taigi, verta pasistengti atrodyti natūraliau.

Manikiūras

Žinoma ilgi spalvingi nagai patrauks dėmesį, tačiau toks manikiūras gali sumažinti vyro norą susipažinti.

Trumpi, dailiai nulakuoti nagučiai taip pat neliks nepastebėti, tačiau moteris su tokiu manikiūru atrodys kur kas patrauklesnė.

Nors manikiūras ne visada krinta į akis, tačiau anksčiau ar vėliau vyro žvilgsnis tikrai nukryps ir į ranka

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder