12 ženklų, įspėjančių apie tai, kad turite reikalų su piktu žmogumi

(2)

Gyvenime pikti žmonės puikiai moka paslėpti savo nevisavertiškumą. Jų blogus ketinimus gana sunku nuspėti, nes jie slepia juos po geranoriškumo ir užuojautos kauke.

Jūs galite jais pasitikėti ir netgi su jais draugauti. Tačiau anksčiau ar vėliau pamatysite jų tikrąjį veidą ir tada teks susidurti su nemalonumais.

Štai 12 požymių, kurie atskleis, nuo kokių žmonių reikėtų laikytis atokiau.

1. Jie turi savo realybę. Jie neigia objektyvius faktus ir atmeta pagrįstus argumentus, nesutinka su tuo, kas kitiems yra akivaizdu.

2. Jie iškreipia faktus. Vertina tiesą pagal savo kriterijus. Jie meistriškai pakreipia viską taip, kad daugelis patiki jų žodžiais.

3. Jeigu jie neturi galimybės iškreipti nepatogią tiesą, ją tiesiog nuslepia. Vardan savo interesų ir tikslų. Tiesos nuslėpimas, jų nuomone, ne nusikaltimas, juk jie nemeluoja.

4. Jie verčia abejoti. Tikslingai iškreipia faktus pokalbio metu, sukuria priešus jūsų vaizduotėje, nuteikia žmones priešiškai. Nėra blogų priemonių, jeigu jos atneš naudos.

5. Dažnai meluoja. Arba pagražina realybę. Jie meluoja, norėdami gauti tai, ko geidžia, arba tiesiog dėl malonumo. Jiems patinka kvailinti kitus žmones, matyti, kaip jų melas veikia aplinkinius.

6. Jie negailestingi. Kreiptis į jų sąžinę ir garbę yra beprasmiška. Jų nedomina kitų jausmai ir gyvenimas. Jiems svarbi tik asmeninė nauda.

7. Jie neprisiima atsakomybės už savo veiksmus. Dėl visko kaltina aplinką, bet ne save. Jie nejaučia gailesčio, niekada neatsiprašo už savo nuodėmes.

8. Jie yra manipuliavimo meistrai. Žmonės jiems tėra marionetės, savo veiksmus jie apgalvoja 10 žingsnių į priekį. Jie gali priversti jus galvoti, kad esate nekompetentingi arba nepakankamai geri, sukiršinti jus su kitu žmogumi, manipuliuodami jumis abiem.

9. Ištikus bėdai, jie nepadės. Juos matysite tik tada, kai viskas gerai. Jeigu jie atsirado jūsų gyvenime bloguoju laikotarpiu, žinokite, kad už jų gerumą vėliau teks sumokėti didelę kainą.

10. Jie padarys viską, kad sugriautų jūsų laimę. Saugokitės, jeigu jums yra gerai: tokie žmonės neleis kitiems gyventi geriau, nei gyvena patys. Savo žodžiais ir veiksmais jie akimirksniu privers jus pasijusti blogai.

11. Jie dėvi tūkstančius kaukių. Su skirtingais žmonėmis jie elgiasi skirtingai. Jie niekam neparodo savo tikrojo veido. Jie kruopščiai saugo savo praeitį ir esybę nuo aplinkinių.

12. Jie yra kontrolės maniakai. Jie nuolat jus kontroliuoja. Jie stengiasi nepaleisti siūlų, už kurių jus laiko. Įtakos praradimas turi jiems nemalonių pasekmių – tokiais atvejais jie susierzina ir labai pyksta.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder