19 metų mergina, pažinčių programėlėje bendravusi su aktoriumi M. Perry, prabilo apie išnaudojimą

Jauna platformos „TikTok“ naudotoja sulaukė daug dėmesio, kai pasidalijo vaizdo įrašu iš privataus skambučio su aktoriumi Matthew Perry. Mergina teigė, kad Holivudo žvaigždės pažinčių programėlėse „naudojasi“ jaunesnėmis merginomis, skelbia Page Six.

„Daug žmonių sakė, kad tyčiojuosi ar elgiuosi negražiai tai paskelbusi, tačiau aš manau, kad daug vyrų Holivude kalba su jaunomis merginomis“, – pasakojo Kate Haralson.

K. Haralson, kuri buvo 19 metų, kai pažinčių programėlėje susipažino su M. Perry, pasakojo, kad aktorius iškart po pažinties norėjo jai paskambinti per „FaceTime“.

Mergina teigė, kad anksčiau yra susipažinusi ir su kitomis garsenybėmis, bet „niekada nekalba su vyresniais vyrais".

Vis dėlto ji nusprendė susirašinėti su M. Perry, nes galvojo, kad tai bus juokinga.

„Aš nieko negalvojau apie tai“, – sakė mergina.

Vaizdo skambučio metu, kaip teigė K. Haralson, M. Perry pasiūlė užduoti vienas kitam klausimus ir taip geriau susipažinti. Mergina parodė trumpą vaizdo įrašą iš vykusio skambučio.

K. Haralson po mažiau nei paros nusprendė pašalinti vaizdo įrašą, nes „jautėsi truputį blogai“, sakydama, kad M. Perry buvo „malonus vyras“.

Mergina pridūrė, kad ji ir M. Perry iš tikrųjų niekada nesusitiko asmeniškai, nors aktorius neva kartą bandė ir pasakė jai: „Gal vieną dieną gali atlikti COVID testą ir ateiti.“ Ji iš tikrųjų juo nesidomėjo.

„Jei atvirai, nėra gerai, kad vyresni vyrai kalba su jaunomis merginomis“, – tęsė K. Haralson.

M. Perry atstovas neatsakė į „Page Six“ prašymą pakomentuoti.

Lapkričio mėnesį M. Perry paskelbė, kad susižadėjo su 29 metų Molly Hurwitz.

Sidebar placeholder