20-metė striptizo šokėja papasakojo apie keisčiausius klientų norus: vaizduotei ribų nėra

Amerikoje gyvenanti striptizo šokėja Pamela Carmen (20 m.) atskleidė keletą šokiruojančių istorijų apie įsimintiniausius savo klientus. Ji taip pat papasakojo ką jaučia, kai į darbą ateina pažįstamas žmogus.

Striptizo klubuose lankosi patys įvairiausi žmonės – viena šokėja atskleidė įdomiausius klientus, su kuriais susidūrė, rašo dailystar.co.uk.

20-metė Pamela Carmen savo striptizo šokėjos karjerą pradėjo Kentukyje praėjus dviem savaitėms po 18 metų. Šokėja atskleidė, kad jos darbas nėra toks žavus, kaip žmonės galvoja.

Dabar ji tik su „Daily Star“ kalbėjo apie šios profesijos aukštumas ir nuosmukius bei kai kuriuos įdomius žmones, su kuriais susipažino dirbdama savo darbą.

20-metė pasakojo: „Vidurinės mokyklos laikais juokavau apie nusirenginėjimą, bet baigusi mokslus pradėjau dirbti padavėja ir tiesiog negalėjau susidoroti su stresu ir mažu atlyginimu, todėl norėjau nuveikti kažką daugiau gyvenime.“

Pamela mėgsta savo darbą ir bėgant metams ji sutiko įdomių klientų.

Archyvų nuotr.

20-metė striptizo šokėja papasakojo apie keisčiausius klientų norus: vaizduotei ribų nėra

Nors ji neatskleidžia savo klientų vardais, kad išlaikytų jų privatumą, ji atviravo apie kai kuriuos įsimintiniausius susitikimus.

„Vienas klientas man kartą pasakė, kad jei aš užlipčiau ant scenos ir tiesiog sėdėsiu, jis man duos tūkstantį dolerių, ir jis tai padarė“, – atskleidė ji.

„Atėjo kitas keistas klientas ir panoro, kad jam sušokčiau geriausią šokį jo gyvenime: „Jei aš garbinsiu moterį, noriu ją garbinti iki galo“, tada pasakė, kad nori išlaižyti mano ausų sierą ir nulaižyti prakaitą iš tarpupirščio“.

Nors dauguma klientų yra pagarbūs, taip būna ne visada. Deja, po beveik trejų metų dirbant striptizo šokėja, Pamela paaiškino, kad buvo daug atvejų, kai vyrai buvo itin  nepadorūs.

„Kai pirmą kartą šokau striptizą klientui, kuris sėdėjo ant sofos, jis sugriebė mane ir bandė nusitempti ant kelių, – sakė ji. – Laimei, aš sugebėjau pabėgti ir tik atsisukusi pamačiau, kad jis išsitraukė savo lytinius organus. Apsauga jį greitai išlydėjo.“

Pamela atskleidė, kad besimokydama vidurinėje mokykloje iš jos daug tyčiojosi. Ji sakė, kad niekada nekovojo už save ir galiausiai keitė mokyklas, nes ją kamavo depresija.

Nors tai buvo tamsus jos gyvenimo periodas, ji jį šiandien pasakoja su juoku balse.

„Kai po daugelio metų pradėjau savo šokėjos karjerą, žinia mieste, kuriame užaugau, žaibiškai pasklido, – paaiškino Pamela.

„Net mano pažįstamų merginų vaikinai pradėjo lankytis striptizo klube pageidauti šokių, pirkti mano asmeninį internetinį turinį ir išleisti dėl mano veiklos daug pinigų.

Viena mergina tai sužinojo ir visiškai palūžo – tai jos pačios kaltė. Esu labai dėkinga, kad man sekasi daug geriau nei jiems.“

Archyvų nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder