3 Zodiako ženklai, tarp kurių atstovų dažnai pasitaiko energinių vampyrų

Energiniais vampyrais laikomi tokie asmenys, kurie naudojasi iš kitų žmonių energija. Jie gali „siurbti“ svetimą energiją įvairiais būdais, kartais tai darydami beveik nepastebimai.

Pabendravę su tokiais žmonėmis iškart pajuntame nuovargį, tam tikrą silpnumą, jėgų sumažėjimą, neaiškų prislėgtumą ir nuotaikos suprastėjimą.

Norėdami nuo to apsisaugoti, turime išmokti atskirti žmones, kurie linkę į energinį vampyrizmą. Dažniausiai tokie būna trijų Zodiako ženklų atstovai.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Skorpiono ženklo atstovai užima pirmą vietą energinių vampyrų reitinge. Tai labai stiprūs žmonės, turintys neįtikėtiną charizmą ir tvirtą vidinę šerdį. Jie įpratę užvaldyti kitus, įvairiais būdais slopindami jų valią.

Šio Zodiako ženklo atstovai išsiskiria galinga psichine energija, todėl net būti šalia jų ilgesnį laiką nėra malonu ir lengva.

Be to, jie yra subtilūs psichologai, greitai ir lengvai nustatantys visus būsimos aukos pažeidžiamus taškus, kad vėliau galėtų daryti spaudimą, siekdami savo tikslų, ir manipuliuoti kitais.

Skorpionas labai sumaniai maitinasi kitų energija ir niekada nepripažins tokio fakto. Paradoksalu, bet pagrindinės Skorpiono aukos paprastai būna jo artimiausi ir brangiausi žmonės.

AVINAS (03 21–04 20)

Avinas – antras Zodiako ženklas, kuris mėgsta be leidimo vaišintis kitų žmonių energija. Impulsyvūs ir dinamiški šio ženklo atstovai niekada nesėdi vietoje ir gali varginti aplinkinius savo neramumu ir nerimu.

Be to, tai yra gana agresyvus tipas, mėgstantis provokuoti žmones į konfliktus ir sukelti jiems stiprias emocijas. Mėgstamiausia Avino taktika – pradėti karštą ginčą, kuris veikiausiai netrukus peraugs į aršų kivirčą.

Nuo tokių dialogų žmonės pradeda labai greitai pavargti ir praranda nuotaiką, o Avinas, priešingai, tik atgyja, įgauna energijos ir pradeda jaustis geriau.

ŽUVYS (02 20–03 20)

Šio Zodiako ženklo atstovai taip sumaniai geria kitų energiją, kad juos dėl to labai sunku apkaltinti. Švelnios, meilios ir labai jautrios Žuvys mėgsta sukelti gailestį, kaltės jausmą, patraukti į save kitų dėmesį ir priversti rūpintis jomis.

Jos mėgsta skųstis sunkiu gyvenimu, likimo neteisybe ir yra linkusios perkelti atsakomybę už savo padėtį kitiems. Be to, tai gana slegiantis Zodiako ženklas, kuris savo nepasitenkinimu ir nuolatiniu rūgščiu veidu gali sugadinti nuotaiką bet kam.

Gemius

Sidebar placeholder