4 požymiai, kad jūsų partneris niekada neišduos

Jei jie pasižymi tam tikromis asmenybės savybėmis, viskas aišku.

1 Jie naudojasi prie jūsų savo tehnologijomis.

Pasak licencijuoto klinikinio socialinio darbuotojo Steve'o Carletono, apgaudinėjantis asmuo gali saugoti savo įrenginius, laikyti juos paslėptus arba naudotis tokiomis saugumo priemonėmis kaip pertekliniai slaptažodžiai, pirštų atspaudų technologija ir šifruotos programėlės. Jei jūsų partneris mažiau linkęs apgaudinėti, jis gali būti labiau atsipalaidavęs.

"Kadangi jie neturi priežasties ką nors slėpti, tikėtina, kad jie bus labiau atsipalaidavę naudodami savo įrenginius ir nesijaudins, kad kas nors prieis prie informacijos, kurios jie nenori matyti", - aiškina Carleton.

"Jei jų partneriui kyla klausimų ar prašymų, susijusių su jų telefono naudojimu, jie yra linkę laikytis reikalavimų ir nedvejodami pasidalyti informacija." Jei jie neturi paslapčių, vadinasi, nėra ko saugoti.

2 Jie niekada praeityje nebuvo apgaudinėję.

Jei asmuo niekada praeityje neapgaudinėjo, gali būti mažiau tikėtina, kad jis tai darys ateityje.

"Taip yra todėl, kad ankstesnis asmens elgesys dažnai puikiai nuspėja elgesį ateityje, ypač sąžiningumo ir asmeninių įsitikinimų klausimais", - sako licencijuotas santuokos ir šeimos terapeutas Marley Howardas.

Vis dėlto verta pažymėti, kad niekada negalite žinoti tiksliai. "Žmonių elgesys ir aplinkybės laikui bėgant keičiasi, o neištikimybę gali lemti daugybė priežasčių." Vis dėlto, jei pateksite į sunkų laikotarpį, žinosite, kad jūsų partneris praeityje išliko ištikimas, o tai teigiamai byloja apie jo vertybes.

3 Jus abu sieja didelis emocinis artumas.

Jūsų santykiai taip pat turi įtakos. Jei jie tvirti, neištikimybė gali kelti mažiau problemų.

"Poros, sukūrusios stiprų emocinį ryšį, yra labiau linkusios būti patenkintos ir pasitenkinusios santykiais, o tai gali padėti atsispirti pagundai ieškoti kito žmogaus", - sako J. Carletonas.

Pagrindinis dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra emocinis artumas.

"Emocinio artumo požymiai yra gebėjimas atvirai reikšti jausmus ir mintis, gebėjimas be ginčų aptarti nesutarimus, patogus ir saugus jausmas santykiuose", - sako Carleton.

"Emocinis artumas taip pat reiškia, kad kiekvienas asmuo jaučiasi priimamas kito asmens ir nebijo vertinimo ar kritikos."

Šios poros dalijasi pažeidžiamumu, pasitikėjimu ir supratimu. Jei jaučia, kad jų romantiškame gyvenime kažkas negerai, jie apie tai užsimena ir atvirai bendrauja.

4 Joms būdingi šie asmenybės bruožai.

Bendra jūsų partnerio asmenybė taip pat gali nuspėti jo neištikimybės potencialą. Michelle Giordano, "Live Another Day" terapeutė, pastebi, kad iš savo patirties žino, jog keli bruožai signalizuoja, kad žmonės yra mažiau linkę į neištikimybę.

Šie bruožai yra sąžiningumas, savikontrolė, empatija, saugus prisirišimo stilius ir aukšta savivertė. Jie dažnai reiškia, kad žmonės yra atsakingi, patikimi, jaučia kitų emocijas, jaučiasi patogiai jausdami emocinį artumą, pasitiki ir geba atsispirti pagundai.

"Tačiau svarbu atkreipti dėmesį, kad šie bruožai nėra vieninteliai veiksniai, darantys įtaką tam, ar žmogus apgaudinėja, ir kad nėra patikimo būdo, kaip nuspėti neištikimybę", - priduria Giordano.

Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, pasitikėkite savo nuojauta.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder