4 Zodiako ženklai, kurie greičiausiai užsigydo savo sielos žaizdas

Astrologija gali paaiškinti, kaip greitai žmogus atsigauna po nelaimingos meilės ir kitų širdies žaizdų. Vieniems tas sekasi visai lengvai, kiti kenčia po pusę gyvenimo. Keturi Zodiako ženklai sugeba gana greitai pamiršti praeitį, paleisti buvusį mylimąjį ir gyventi toliau.

AVINAS

(03 21–04 20)

Pradėkime nuo to, kad Avinas labai sunkiai prisiriša prie ko nors, todėl jam lengviau išsiskirti ir paleisti už kitus.

Avinui labiausiai imponuoja pati medžioklė, o ne grobis, todėl jam nėra sunku vėl persijungti į medžiotojo režimą. Gimę po šiuo Zodiako ženklu žmonės pakeičia sielos kančias jauduliu, kurį sukelia nauja pažintis.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šaulys užkietėjęs optimistas, kuris po išsiskyrimo su mylimu žmogumi nepradės pūstis ir vaizduoti mirtinai įsižeidusio. Vietoj to, jis iškart užsiims kokia nors teigiama veikla. Veikiausiai pirmas dalykas, ką padarys Šaulys, – tai nueis į sporto klubą, kad pasirūpintų savo kūnu ir išvalytų galvą.

Po santykių nutraukimo šio Zodiako ženklo atstovai su 99,9 proc. tikimybe pradės sportuoti ir rūpintis savo sveikata, tas padės jiems smarkiai pasikeisti, atgauti geras kūno formas ir proto aštrumą.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Liūtas išgyvens visą sudaužytos širdies skausmą. Ir tos jo kančios gali trukti kurį laiką. Nepaisant to, išgijimo procesas jam prasidės greitai ir vyks sparčiai.

Liūtas greitai suvokia realią padėtį ir pripažįsta, kad jam kažkas nepasisekė. Tai padeda jam pradėti ryžtingai judėti į priekį. Liūtas neeikvoja savo smegenų energijos svarstymams, kas galėjo būti, jeigu būtų buvę kitaip.

Jis visa galva pasineria į naujų tikslų siekimą ir atkakliai veržiasi pirmyn.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Dėl savo išvystyto intelekto Vandenis kai kuriais gyvenimo atvejais būna labai proziškas, kas dažnai jam suteikia šaltakraujiško žmogaus reputaciją. Ir santykių nutraukimas čia nėra išimtis – Vandenis žaibiškai atsigauna nuo sielos žaizdų.

Paprastai šio Zodiako ženklo žmonės visada ieško ko nors naujo kiekvienoje savo gyvenimo sferoje.

Net ir romantiškų santykių atžvilgiu Vandenis trokšta judėti toliau, panaudoti naujas galimybes.

Sidebar placeholder