4 Zodiako ženklų vyrai, kurie gerai jaučiasi po moters padu

Išneša šiukšles, išplauna indus, išsiurbia kilimus – štai kokių nuostabių vyrų būna. 4 Zodiako ženklų atstovai mielai atlieka vadinamuosius moteriškus darbus ir net negalvoja apie pabėgimą. Jie gerai sutaria su savo antrąja puse, todėl puikiai jaučiasi namuose.
 

VĖŽYS

(06 22–07 22)

„Brangioji, aš atsisakiau eiti į susitikimą su draugais“, – sako Vėžys ir pakiša galvą jai po ranka, kad būtų paglostytas. Gal Vėžys tiesiog mėgsta palepinti savo gyvenimo draugę?

Šio Zodiako ženklo vyras žmogus labiau nei kiti nori likti namuose ir padėti atlikti namų ruošos darbus. Todėl jis sugeba puikiai suprasti savo partnerę, įsijausti į jos būseną ir todėl išlaiko darnius santykius namuose.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Mergelės ženklo vyras , be abejo, yra pedantas ir nuobodokas, bet jis niurzga greičiau iš įpročio. Žemės stichijos ženklo vyras mielai vykdo žmonos įsakymus ir džiaugiasi antruoju vaidmeniu.

Jo pozicija verta pagarbos – visi šypsosi, visi laimingi. O jis pats galvoja žvelgdamas į kitus vyrus: „Tyliai pavydėkite ir ginčykitės su žmonomis dėl visokių nesąmonių, jei nežinote, kaip rasti kompromisų su jomis. O man tas pavyksta“.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Laisvę mylintis Vandenis – po žmonos padu? Ar tai įmanoma? Žinoma įmanoma, jei netikite, paklauskite jo žmonos. Vandenis yra švelnus, malonus ir klusnus.

Na taip, jis yra šioks toks manipuliatorius, bet žmona apie tai nežino ir verčia Oro ženklo vyrą eiti į draugų susitikimą, o Vandenis priešinasi. Netgi gudrusis Vandenis gali nepaklausyti savo žmonos.?!

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvų ženklo vyras nemoka ginčytis. Ir kodėl turėtų? Juk žmona ir taip visada teisi. Būti jos vadovaujamam yra lengva ir malonu – nereikia priimti sprendimų, nereikia prisiimti atsakomybės.

Be to, jis vertina ir gerbia savo žmoną ir nenori jos liūdinti. Žuvy ženklo vyras eina apsipirkti su žmona, ramiai klausosi kalbų apie savo nevertingumą – brangioji, nesijaudink, tai nesveika.

Nereikia smerkti tokių vyrų. Verčiau pagalvokite: jei šių keturių Zodiako ženklų vyrai gerai jaučiasi po moters kulnu, tai jų žmonos išdidžiai vaikšto su aukštakulniais. Tad paklusti tokioms damoms yra ne bausmė, o malonumas. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder