Lytiniu keliu plintančios ligos: kaip atpažinti?

5 dalykai, kurių negalima daryti prieš meilės naktį

Galima būti pamanyti, kad seksas nežino ribų ir draudimų, tačiau yra dalykų, kurių reikėtų atsisakyti prieš lytinius santykius su mylimu žmogumi. Kas tai per dalykai?
 

Vartoti antihistamininius preparatus

Iš tiesų vaistai nuo alergijos gali veikti ne tik histamino receptorius, palengvindami alergiškiems žmonėms gyvenimą. Jie taip pat išdžiovina gleivinę. Ir ne tik gerklės ar nosies, bet ir makšties, todėl greičiau galima susirgti uždegimais ir infekcijomis.

Todėl prieš seksą tokių vaistų geriau nevartoti.

Valgyti aštrų maistą

Maistas daro tiesioginę įtaką jūsų kūno kvapui. Tikriausiai neprisivalgote svogūnų ar česnako eidami į pasimatymą? Skleisti česnako kvapą iš burnos yra labai nemandagu.

Lygiai taip pat aštrus maistas veikia vaginos kvapą. Be to, nuo pikantiško maisto gali išsipūsti pilvas ir jame imti kauptis dujos, kurios veršis lauk atsakingiausiu momentu, kai jos bus mažiausiai kontroliuojamos.

Dėl to vakaras gali būti sugadintas. Todėl mėgstamus aštrius patiekalus atidėkite kitai dienai.

Daug gerti

Žinoma, viena vyno taurė padeda atsipalaiduoti ir patirti didesnį malonumą. Tačiau piktnaudžiavimas alkoholiu rimtai sugadins meilės naktį, nes jis atpalaiduoja liežuvį, bet, deja, nuslopina jautrumą.

Todėl moterims, kurios patiria problemų dėl orgazmo, per didelė alkoholio dozė gali dar labiau pakenkti ir sugadinti sekso malonumą.

Skustis

Nustebsite, bet iš tikrųjų nepatartina skustis prieš seksą. Mat nuo skutimo švelni bikinio zonos vieta gali patirti mikrotraumų ir dėl trinties per intensyvius lytinius santykius padidės įvairių infekcijų tikimybė.

Verčiau pasirūpinkite intymios zonos depiliacija iš vakaro, kad galimos žaizdelės suspėtų užgyti ir nekiltų jokių sveikatos problemų.

Naudoti maisto produktus lovoje

Žinoma, galima pasaldinti įvadines glamones plakta grietinėle ar tirpintu šokoladu. Tik nepamirškite, kad ant gleivinės patekę maisto produktai gali ją sudirginti ir sukelti alergines reakcijas. Jeigu norite braškių, veikite labai atsargiai.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder