5 kūno kalbos ženklai, rodantys - šis žmogus jumis nėra susidomėjęs

"Jiems tu tiesiog nepatinki" įgauna naują prasmę su šiuo ekspertų patarimu.

1 Jie nukreipti kampu nuo jūsų.

Bendra žmogaus padėtis gali daug pasakyti apie jo tikruosius jausmus.

"Jei žmogus sėdi šalia asmens, su kuriuo jo nesieja romantiškas ryšys, jis bus stipriai prispaudęs prie savęs rankas ir kojas, o jo kūnas gali būti pasisukęs kampu nuo to asmens", - sako GinaMarie Guarino, LMHC, licencijuota psichikos sveikatos konsultantė iš "Psych Point".

"Jie taip pat gali atsiremti į stalą, jei prie jo sėdi kiti žmonės, taip norėdami atkreipti dėmesį į tuos žmones, o ne į asmenį, kuris jų nedomina." Kitaip tariant: jei jų klubai ir kojos nukreiptos nuo jūsų liemens, jūsų pasimatymas gali nepajusti kibirkšties.

2 Jų rankos yra susikibusios.

Rankų laikymas prispaudus prie krūtinės greičiausiai reiškia, kad jūsų pasimatymas yra uždaras jums.

"Jei žmogus nėra romantiškai susidomėjęs asmeniu, su kuriuo sėdi, tuomet jis gali laikyti rankas prie savęs ir net suspaustas", - sako Guarino.

"Jie gali nenaudoti rankų pokalbiui išreikšti, o jei ir naudoja, jų išraiškos bus mažos ir subtilios, o ne gyvos." Kodėl taip yra?

"Taip stengiamasi uždaryti galimybę liesti ar laikyti rankas ir išreikšti, kad jų rankos turi likti jų asmeninėje erdvėje ir nesikišti į kito asmens asmeninę erdvę", - priduria Guarino. Ne pats geriausias būdas parodyti, kad jus kas nors domina.

3 Jie skenuoja kambarį.

Jei kito žmogaus akys nėra tvirtai nukreiptos į jus, tai nėra geras ženklas jūsų, kaip poros, romantinėms perspektyvoms.

"Dar vienas svarbus kūno kalbos ženklas, rodantis, kad kitam žmogui romantiškai nepatinka kitas žmogus, yra tas, kad jis skenuoja kambarį", - sako Guarino.

"Skenuoti kambarį galima dėl kelių priežasčių, pavyzdžiui, norint sužinoti, ar kambaryje nėra kitų asmenų, kurie galėtų jį sudominti, norint rasti išėjimą, norint atsiprašyti arba tiesiog norint neužmegzti akių kontakto su tuo asmeniu." Galbūt norėsite pasinaudoti šia užuomina ir taip pat pradėsite skenuoti kambarį.

4 Jie purto galvą.

Šis ženklas gali būti arba nepakankamai įvertintas, arba perdėtas. "Galvos purtymas yra neverbalinis bendravimas, kuris gali reikšti "taip" arba "ne", - sako Katie Lason, klinikinė seksologė ir intymumo konsultantė iš "Peaches and Screams".

"Iš kairės į dešinę reiškia ne." Jie gali kikenti nesutikdami arba tiesiog pasąmoningai purtyti galvą iš nesuinteresuotumo. Bet kuriuo atveju tai nėra geras ženklas.

5 Jie apskritai atrodo įsitempę.

Apskritai, jei jūsų pasimatymas atrodo nepatogus, jie tikriausiai tokie ir yra.

"Jei kas nors jums nepatinka, asmuo greičiausiai atrodys įsitempęs, - sako Niujorko licencijuotas psichologas Davidas Tzallas, Psichologijos mokslų daktaras.

"Jų pečiai gali būti suglebę, o bendra elgsena bus "nesileisk į kalbas". Šis ženklas greičiausiai bus ankstesnių ženklų mišinys. Pasikliaukite savo nuojauta ir paprašykite paaiškinti arba eikite toliau.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder