5 pagrindiniai moterų numylėtiniai pagal Zodiako ženklą

(3)

Jie yra charizmatiški, stiprūs, valingi, sąmojingi, kartais grubūs. 5 Zodiako ženklų vyrai, kurie labiausiai traukia dailiosios lyties atstoves.

AVINAS (03 21–04 20)

Mėgstantis lavinti raumenis ir svaidyti šmaikščius pokštus, šis vyras toli gražu nėra tas princas, kuris trauks serenadas po balkonu ir verks su tavimi dėl melodramų.

Tuo pačiu jis kažkaip stebėtinai sugeba į savo tinklus įvilioti gerą pusę jo sutiktų dailiosios lyties atstovių. Avinas turi puikų humoro jausmą, yra atkaklus ir temperamentingas.

Tokio vyro minioje sunku nepastebėti, nes jį dažnai supa gražių merginų būrys. Dailiosios lyties atstovės būna pasiruošusios visą naktį šio charizmatiško linksmuolio.

DVYNIAI (05 21–06 21)

Iš pirmo žvilgsnio šis vyras jums gali pasirodyti visiškai nepastebimas. Tačiau būkite tikros, kad pabendravusios 5–10 minučių, nebenorėsite nuo jo atsitraukti.

Šis žavus pašnekovas per kelias minutes pakerės jus savo įžvalgiomis šnekomis ir ironiškomis gyvenimo istorijomis. Tokie vyrai vadinami šauniais, įdomiais, šauniais, lengvais, nes jie yra tikrai gyvybingi ir nemėgsta sėdėti vietoje.

Dvynių ženklo vyrams patinka susitikinėti, flirtuoti ir pažinti moteris iš įvairių pusių. O moterys savo ruožtu atkreipia į juos dėmesį ir nespėja susivokti, kaip atsiduria šių širdžių ėdikų glėbyje.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Žavūs ir diplomatiški, visada tvarkingi, gerai prisižiūrintys ir taktiški šio Zodiako ženklo vyrai sugeba palaikyti bet kokį pokalbį moteriškoje kompanijoje.

O kadangi jie yra gurmanai ir puikūs mados bei meno žinovai, jiems nesunku sužavėti moterį įdomiu pašnekesiu. Svarstyklių ženklo vyrai yra draugiški ir galantiški, o tokias savybes moterys dažnai suvokia kaip flirtą. Labai sunku neįsimylėti tokių universalių ir dėmesingų vyrų.

SKORPIONAS (10 24–11 22)

Skorpionas – neįtikėtinai patrauklus, Jam būdingas nepaprastas magnetizmas. Be to, šis žmogus gali net neturėdamas jokių ypatingų išorinių duomenų, vienu žvilgsniu patraukti į save dėmesį.

Energija liejasi iš jo per kraštus. Šie vyrai dažnai įsipainioja į visokias istorijas. Kai moteris supranta, kad santykiai neturi ateities, ji vis tiek negali pasitraukti, nes yra labai priklausoma nuo beprotiškos Skorpiono energijos.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder