5 požymiai, kad partneris jums pavydi

Stebėkite šiuos pagrindinius savo santykių rodiklius.

1 Jie bando pakenkti santykiams.

Panašiai kaip Hubscher, pereinamojo laikotarpio gyvenimo strategė ir Randi Levin Coaching įkūrėja Randi Levin pažymi, kad pavydas dažnai kyla iš nesaugumo, todėl jūsų partneris gali bijoti, kad praras jus dėl ko nors kito, ir bandyti "pakenkti jūsų santykiams".

Taip gali nutikti, pavyzdžiui, jei jūsų partneris pasikeitė išvaizdą ir dėl to blogai jaučiasi. Dėl to jis gali pradėti jaustis nevertas santykių - arba apskritai jūsų - ir suabejoti, kodėl jūs norėtumėte būti jo partneriu.

"Tuomet lengva išjudinti prielaidų grandinę, kodėl jūsų partneris vėluoja į vakarienę arba ilgai su kuo nors kalbasi vakarėlyje", - sako Levinas.

Tada jie gali jus apkaltinti ir nebetikėti tuo, ką sakote, - gali nueiti taip toli, kad apkaltins jus apgaudinėjimu ar neištikimybe, perspėja Hubscheris.

2 Jie sumenkina jūsų sėkmę.

Santykiuose jūsų antroji pusė turėtų jus kelti, o ne griauti. Pasak Ribarsky, jei jūsų partneris neleidžia jums jaustis gerai dėl dalykų, kuriuos pasiekėte, turite į tai atkreipti dėmesį.

"Geras santykių partneris palaikys jūsų sėkmę ir bus didžiausias jūsų sirgalius", - sako ji.

"Kai jis sumenkina jūsų sėkmę, tai gali būti pasyvus agresyvus būdas parodyti, kad pavydi jūsų pasiekimams. Pripažindami sėkmę, kurios jie pavydi, galite tik priversti tą pasiekimą jiems patiems atrodyti dar labiau nepasiekiamas."

Ribarsky rekomenduoja atvirai bendrauti su partneriu apie jo pavydo jausmus arba kreiptis į konsultantą, jei vienas ar abu "kovojate su šiomis emocijomis".

Tačiau ji taip pat pažymi, kad tai ne jūsų kaltė, jei jūsų partneris jūsų nesureikšmina.

"Labai svarbu pažymėti, kad partneris nepriverčia mūsų pavydėti - greičiau mes patys esame atsakingi už savo pavydo jausmus", - sako Ribarsky.

3 Jie skirtingai arba nenuoširdžiai komentuoja jus.

Panašiai, jei jūsų partneris vis dar sako malonius dalykus, bet jie atrodo pakenčiami, jis gali duoti jums suprasti, kad pavydi.

"Nors jie gali sakyti visus teisingus dalykus, iš tikrųjų komplimentai gali atrodyti perdėti, nenuoširdūs ir sarkastiški", - sako Ribarsky.

Apie tai užsimena ir klinikos "Absolute Awakenings" klinikinė direktorė, pažymėdama, kad šie komentarai iš tikrųjų gali įgauti žiauresnį atspalvį.

Jei jūsų partneris pavydi, jis gali "žeminančiai komentuoti jūsų sėkmę ir pasiekimus", - sako ji "Best Life", arba rodyti "entuziazmo stoką dėl jums svarbių dalykų".

4 Jie nepaiso ribų.

Jei jūsų partneris negerbia aiškių jūsų santykiuose nustatytų ribų, tai gali būti dar vienas rodiklis, kad jis jaučia pavydą arba grėsmę.

Levinas aiškina, kad jūsų partneris gali daryti tokius dalykus kaip "sekti jus arba skaityti jūsų žinutes ir elektroninius laiškus, ieškodamas potencialių užuominų, patvirtinančių jo prielaidas apie jus".

Kotkin-De Carvalho sako, kad jie taip pat gali pažeisti ribas bandydami jus kontroliuoti, nes tai gali laikyti "bandymu išlaikyti santykius "saugius" nuo išorinės įtakos".

Ji priduria, kad jie gali norėti turėti lemiamą balsą dėl to, ką darote ir su kuo leidžiate laiką, ir taip veiksmingai apriboti jūsų galimybes.

5 Juos trikdo smulkmenos.

Dar vienas aiškus pavydo požymis - jei jūsų partnerį staiga ima pykinti ar erzinti dalykai, kurie anksčiau jo netrikdė, sako Hubscher.

Galbūt jo niekada neerzino mažos jūsų keistenybės - galbūt visada pamirštate uždėti dantų pastos dangtelį, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, jei dabar dėl to jis pyksta.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder