5 žingsniai vonios kambario atnaujinimui

Stilingu ir praktišku vonios kambariu gali pasidžiaugti ne kiekviena šeima. Kartais taip atsitinka dėl skuboto erdvės įrengimo, įvykdytų netinkamų sprendimų ar, naujų namų įsirengimo etape, pritrūkus finansinių išteklių. Tačiau gera žinia ta, kad niekuomet nevėlu atnaujinti vonios kambarį, kuris kasdieniame gyvenime tampa poilsio ir atsipalaidavimo erdve.

Jeigu atnaujinti vonios kambarį nusprendėte po to, kai, įsikurdami naujuose namuose, pritrūkote santaupų, sprendimu gali tapti turimos paskolos refinansavimas. Tai reiškia, kad perkelti paskolą galite į kitą finansavimo paslaugas teikiančią bendrovę ir tuo pačiu pasiskolinti papildomai. Šis sprendimas gali tapti galimybe ne tik įsirengti svajonių vonios kambarį, bet ir gauti geresnes sąlygas turimų įsipareigojimų grąžinimui.

Vonia ar dušas?

Tam, kad vonios kambarys teiktų džiaugsmą, specialistai rekomenduoja pasitarti su interjero dizaineriu, kuris, apžiūrėjęs erdvę, įvertins bei pasiūlys, kokie sprendimai geriausiai tiks atnaujinimo procesui. Atsižvelgiant į vonios kambario dydį, tai gali būti plytelių keitimas, naujos vonios užsakymas, naujų dekoro interjero elementų pasiūlymas, kurių visuma sukuria atsinaujinimo pojūtį.

Jeigu iki šiol vonios kambaryje turėjote dušą, o ir erdvė turi galimybių, interjero dizaineriai siūlo papildomai įsirengti vonią, kuri tampa praktišku sprendimu, ypač šeimoms, turinčioms arba planuojančioms vaikus. Šiuolaikinės vonios gali būti pačių įvairiausių dydžių bei formų, galinčios turėti papildomo jaukumo suteikiančias funkcijas kaip LED apšvietimas, masažo, burbulų funkcijos bei kitos. Jeigu vonios namuose neturėjote, nustebsite, koks komfortas ir malonumas gali aplankyti po ilgos dienos darbe, atsigulus į karštą vonią ir klausant ramios, atpalaiduojančios muzikos. Jeigu nesate gulėjimo vonioje mėgėjai, turimą dušo kabiną taip pat galite atnaujinti, kadangi šiuolaikinės galimybės leidžia dušo kabinoje įsirengti jau minėtą LED apšvietimą ar garso sistemą, kuri gali tapti smagesnio ryto ritualo, prausimosi, dalimi.

Išmanusis veidrodis – šiuolaikinis sprendimas

Neatsiejamas vonios kambario elementas – veidrodis. Veidrodžių gamintojai gali pasiūlyti išmanius veidrodžius, kuriuos galite reguliuoti tiesioginio ekrano prilietimo funkcija (angl. screen touch) arba naudojantis išmaniuoju įrenginiu. Tokiu būdu gali būti reguliuojamas veidrodžio apšvietimas, ryškumas, įjungiama ar išjungiama muzika. O ar žinojote, kad išmaniuosiuose veidrodžiuose taip pat gali būti matomas ekranas, kuriame galima stebėti jums patinkančias laidas, serialus ar muzikinius klipus? Išmanieji veidrodžiai vonios kambaryje yra laikomi vienais šiuolaikiškiausių sprendimų, vienu metu atliekančiais ne tik pagrindinę, bet ir papildomas funkcijas.

Kiekviename vonios kambaryje savo vietą turi atrasti rankšluosčiai, higienos reikmenys, tad siekiant atnaujinti esamą vonios erdvę, svarbiu klausimu išlieka, kurioje erdvės vietoje bei kaip šie daiktai yra sudėti. Ar juos patogu paimti, ar medžiagos, iš kurių pagamintos lentynos, dėl didesnio drėgmės kiekio nėra linkusios rūdyti ar deformuotis. Daugelis šeimų siekia, kad namuose esantys baldai būtų praktiški, komfortiški ir tuo pačiu lengvai prižiūrimi, todėl interjero specialistai siūlo atsisakyti metalinių sprendimų ir vietoje to rinktis medines ar medžiagines kelių skyrių lentynas. Lentynos gali būti tiek pastatomos, tiek pakabinamos, tuo pačiu erdvei suteikdamos jaukumo pojūtį ir atlikdamos praktišką užduotį, tampančios higienos priemonių, namų kvapų bei jau minėtų rankšluosčių laikymo vieta.

Tokios interjero detalės kaip nauja dušo užuolaida, kilimėlis, žali augalai, vonios kambariui suteikia prabangos, estetikos pojūtį, todėl nebijokite fantazuoti ir šioje erdvėje pažaisti detalėmis bei spalvomis. Atsisakykite visų nereikalingų daiktų ir vonios kambarį paversite tikra ramybės bei poilsio oaze.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder