5 Zodiako ženklai, kurie gimė kovotojais

Astrologijoje teigiama, kad pagal stichijas yra 5 zodiako ženklai, kurie yra kovingi ir daug kovoja.

1. Avinas

Vienas iš agresyviausių Zodiako ženklų yra Avinas. Jie ne tik impulsyvūs, bet ir lengvai nusivilia, o tai juos dar labiau priveda prie problemų ir kovų.

Be to, Avinai niekada nelaiko nuoskaudos savyje, o kai tik supyksta, įsiutina jus savo karštais ginčais ir smūgiais.

Turėdami labai mažai kantrybės, Avinai visada inicijuos kovą ir privers jus pralaimėti, nesvarbu, ar tai būtų žodinė, ar fizinė kova.

2. Jautis

Nors Jaučiai yra agresyvūs ir bekompromisiai, jie niekada nepradeda kovos! Tačiau kai su jais nesutinkate, berniuk, berniuk! niekas negali jūsų išgelbėti nuo sunkaus pasivažinėjimo, į kurį jie jus nuves.

Iš pradžių jie paprastai ramiai diskutuoja, bet visada baigiasi visiška kova. Dėl tokio "visada teisaus" charakterio juos gana sunku priversti prisipažinti, kad pasielgė neteisingai. Jaučiai kovos iki mirties, nes yra itin pasitikintys savo veiksmais.

3. Dvyniai

Dvyniai nemėgsta, kai kas nors stoja jiems skersai kelio, o kai jiems užtveriamas kelias, jie nėra iš tų žmonių, kurie tiesiog stovi nuošalyje ir stebi dramą - jie yra pakankamai desperatiški, kad pradėtų ginčus, po kurių seka kova.

Jie visada naudoja žodžius kaip pirmąjį ginklą, nes laikosi nuostatos "žodžiai gali labai pakenkti". Be to, Dvyniai yra siaubingai nenuspėjami, nes jų veiksmai priklauso nuo nuotaikos, todėl sunku numatyti jų atsakymus.

4. Liūtas

Liūtai yra protingi ir jie gali jus vesti per šiurkščius ir sunkius žodinius mūšius. Jie yra išdidūs egoistai maniakai, kurie gali priversti jus verkti kaip kūdikį, kai tik kalba pasisuka apie jų ego.

Jei juos kas nors įskaudins, jie situaciją pavers labai asmeniška ir kabliu ar kabliuku nuleis jus atgal. Gerai tai, kad geras bendravimas gali juos greitai atvėsinti!

5. Vėžys

Bendraudami su Vėžiu būkite itin atidūs, nes bet kas gali sužeisti jų širdies dugną.

Paprastai jie yra ramūs ir emociškai protingi, tačiau jie nesitrauks, jei juos įžeisite. Jie netgi gali prisiminti senas kovas ir jomis remtis dabartiniuose jūsų ginčuose bei kovoti kaip išdidus karys.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder