5 Zodiako ženklai, labiausiai bijantys ligų

Žmonės, kurie labai bijo kuo nors susirgti ir nuolat prisigalvoja sau ligų vadinami hipochondrikais. Jie visada susirūpinę dėl savo sveikatos, kiekviename žingsnyje baiminasi pasigauti kokią nors baisią ligą ir reikalauja iš aplinkinių daug dėmesio, užuojautos ir rūpesčio.
 

Iš kur tai kyla? Galbūt nuo nepakankamo ar per didelio rūpesčio vaikystėje? O gal tai tiesiog įgimta? Astrologai polinkį ieškoti ligų sieja ir su Zodiako ženklu.

Mergelė

Nėra Zodiako ženklo, kuris jaudintųsi dėl sveikatos daugiau už Mergelę. Ji amžinai visko prisigalvoja, susiranda mažiausiai ištyrinėtų ligų ir nuoširdžiai tiki pačiu blogiausiu rezultatu.

Mergelei nepadės, net jeigu medicinos profesorių konsiliumas pasakys, kad jai – paprastas peršalimas, ir nėra ko nerimauti – pats praeis. Tai tik privers

Mergelę dar labiau įsitempti ir suteiks pagrindą panikai. Pavyzdžiui: jeigu visas konsiliumas susirinko svarstyti diagnozės, vadinasi, viskas labai blogai ir gydytojai slepia baisią tiesą.

Mergelė lengvai pati sau išgalvoja diagnozę, patiki ja ir paskiria gydymą. Ypač beviltiški hipochondrikai yra Mergelės vyrai. Jų požiūrį į sveikatą idealiai išreiškia juokeliai apie mirštančius vyrus, kai jiems tėra tik 37,2 laipsniai temperatūros.

Tai tipiški vyrai Mergelės. Šie hipochondrikai visada bijo skersvėjų, neplautų rankų, aplinkinių kosulio ir čiaudėjimo, kurių tikslas – padauginti savo bakterijas išskirtinai Mergelės kūne.

Belieka tik užjausti moteris, kurioms teko tokia liguista „meilė“.

Vėžys

Tai dar vieni ypač imlūs įspūdžiams savo sveikatos fanatikai. Jie vos ne visą gyvenimą kenčia nuo „medicinos studento sindromo“.

Dar jis vadinamas „trečiakursių liga“.

Medicinos studentai paprastai trečiame kurse pradeda savyje atrasti simptomus absoliučiai visų ligų, apie kurias mokosi. Ir tai nejuokinga, ypač, jei studentas – Vėžys.

Per studijų laiką jis iš tiesų rizikuoja persirgti visomis ligomis, kokias tik žino žmonija.

O nežinomomis „suserga“ Vėžiai, kurie nėra studentai. Jiems pakanka ant savo kūno spuogą, kad mirtinai išsigąstų kažkokio egzotiško užkrato, kuris iki šiol neištirtas mokslo.

Kas galėtų pasakyti Vėžiui, kad jis – vienas ištvermingiausių, sveikiausių ir stipriausių Zodiako ženklų? Jam nėra ko nerimauti. Bent jau ne tiek, kiek jis sugeba.

Jeigu Vėžiai ir serga, tai tik todėl, kad viskas savo jėgas, energiją ir vidinius rezervus išnaudoja kovai su vėjo malūnais, o kai iš tiesų suserga, visi resursai, kuriuos organizmas galėtų mesti į kovą su liga, jau būna išsekę.

Taip pat daugelis  Vėžių kenčia nuo tokio sindromo, kuris vadinasi „save išpildanti pranašystė“.

Tereikia jiems tik išsigąsti kokios nors ligos, ir ji iškart tampa jų diagnoze.

Ožiaragis

Šio ženklo žmonės – gana originalūs hipochondrikai. Jie – „kūno rengėjai“, kurie nenuilstamai tobulina savo kūną.

Ožiaragiai įsitikinę, kad tik sveikame, ištreniruotame kūne bus sveika ir siela, ir dvasia, ir psichika, todėl negaili nei savų, nei svetimų jėgų figūros tobulinimui.

Bet neretai Ožiaragių sveikata – tik išorė, kūnas iš kalno raumenų. Gilintis į organizmo vidų jie netrokšta. Na ir kas, kad inkstai ir kepenys visai nesidžiaugia dėl tų visų proteinų, energetikų ir steroidų.

Tai jau visai kita istorija, ir Ožiaragiai ją dažnai naudoja manipuliacijoms.

Ožiaragiai stengiasi rankovėje pasilaikyti kokią nors ligą-kozirį, kad galėtų išsitraukti, kai reikia ką nors suminkštinti, prispausti, priversti nerimauti.

Paprastai tai ne rimta liga, ir galbūt iš viso ne liga, o tiesiog negalavimas.

Svarbiausia, kad kūne būtų pojūčiai. Ožiaragiai nemėgsta meluoti, todėl jiems reikalinga tiesa, į kurią galima atsiremti, pripiešti ir prifantazuoti.

Jie neblogi aktoriai, todėl aplink juos nuolat sukasi rūpestingos mamos, močiutės, draugai ar sutuoktiniai, kurie nesiliauja kartoti: „Tu toks gražus ir toks ligotas...“

Žuvys

Žuvims neduok pavalgyti, o duok pasirgti. Ne todėl, kad jos labai mėgtų šį dalyką. Žinoma, ne. Kas gi mėgsta jausti skausmą? Jų kančių kilmė labiau dvasinė.

Tiesiog kartais Žuvys taip giliai užsižaidžia savo melancholija, kad ji atneša tikrą fizinį skausmą ir visai realius visų įmanomų ligų simptomus.

Žuvys, kaip tikri hipochondrikai, juos naudoja manipuliuoti aplinkiniais. Juk jos – tokios pažeidžiamos, jautrios būtybės, todėl joms nuolat reikalinga kieno nors apsauga ir rūpestis.

Pats lengviausias kelias gauti trokštamą dėmesį iš šalies yra būtent liga. Visi vaikai žino šią paslaptį – susirgai ir nėjai į mokyklą, susirgai ir gavai ilgai lauktą dovaną. Ir Žuvys ją gerai įsisavina dar nuo vaikystės.

Jos taip užsižaidžia ligą, kad kažkuriuo momentu gali pamesti ribą tarp išgalvoto ir realaus negalavimo.

O čia jau netoli ir rimti susirgimai, kurie Žuvų gyvenime pasitarnaus kaip amžina atrama-ramentai.

Svarstyklės

Šis ženklas visada subtiliai jaučia savo vidinį pasaulį. Svarstyklės labai gerai moka aiškinti savo pojūčius ir suprasti jų kilmę. Todėl jos visada stebi savo sveikatą.

Svarstyklės, kaip bebūtų keista, yra nesergantys hipochondrikai. Irtai jų asmeninis nuopelnas.

O kaip hipochondrikai šio ženklo atstovai garsėja todėl, kad yra pernelyg susirūpinę savo būkle, kartais net iki panikos. Bet jei ne ji, Svarstyklės niekada netaptų „patologiškais“ sveiko gyvenimo būdo sekėjais.

Tarp Svarstyklių dažnai pasitaiko vegetarų ir žaliavalgių. Jos nuo ryto kremta daigintus grūdus, nakčiai geria ekologiškai švarų kefyrą ir apskritai yra ištikimos sveikos mitybos gerbėjos.

Svarstyklės nesivaržo kalbėti apie savo virškinimą, medžiagų apykaitą ir kitus nelabai malonius fiziologinius procesus su kiekvienu, kuris pasirengęs klausytis.

O jei žmogus ir nepasirengęs, jam vis tiek teks išklausyti paskaitą apie tai, kad jeigu tik jis nevalgytų šlamšto, užmirštų savo kūniškus negalavimus. 
 

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder