57-erių Liveta Kazlauskienė atskleidė, kokioms procedūromis yra patobulinusi savo grožį

Dainininkė Liveta Kazlauskienė (57 m.) gali pasigirti puikia išvaizda. Moteris sako, jog nėra prieš grožio injekcijas – atvirkščiai – kai kurias iš jų atlikėja siūlo išbandyti ir kitoms. Tiesa, L.Kazlauskienės nuomone, visur turi būti jaučiamas saikas.
 

Archyvų nuotr.

„Ne taip seniai esu išbandžiusi vokų pakėlimo operaciją. Šios reikėjo ne tik dėl grožio, bet ir sveikatos. Pasidarius šią operaciją pagerėjo regėjimas, galų gale, pasidarė lengviau ir mus grimuojantiems vizažistams.

Taip pat esu išbandžiusi botulino toksino injekcijas. Pastarąsias tikrai rekomenduoju moterims, jose nematau jokio blogio, nors anksčiau galvojau tikrai kitaip.

Šią procedūrą darausi kartą per metus. Manau, kad tiek tikrai pakanka norint išlaikyti grožį, jaunystę“, – šypsojosi L.Kazlauskienė.

Vis dėlto, moteris pripažįsta, kad yra procedūrų, kurioms ji tikrai nesiryžtų.

„Graži moteris man visuomet yra tvarkinga, kvepinti, ji nebūtinai turi būti pasipuošusi. Pirmojoje vietoje man – žydinčios jos akys, kurios išduoda moters vidų.

Esu griežtai prieš perdėtą grožių procedūrų, operacijų naudojimą. Būna, kad moterys pernelyg prisiputlina lūpas, pernelyg išsigrąžina savo biustą, pasidaro kitas plastines operacijas, kurios pernelyg pabrėžia tam tikras jų kūno dalis.

Manau, jog viskas, kas siejasi su natūralumu yra gražu. Pati nesiryžčiau tokioms procedūroms, kurios mane paverstų visiškai nenatūralia moterimi. Kitaip tariant, esu už natūraliai pabrėžtą grožį.

Kaip ir minėjau, tikrasis grožis spinduliuoja iš moters akių. Manau, jog tokios, vidiniu gražiu spinduliuojančios moterys labiau patinka ir vyrams“, – tęsė ji.

Paklausta apie tai, kokia Lietuvos moteris jai atrodo gražiausia L.Kazlauskienė išskyrė dvi – dainininkę Nelę Paltinienę (1929-2020) ir savo mamą Valeriją.

„Nelė Paltinienė man visuomet buvo grožio, elegancijos ikona. Dar prieš ją pati gražiausia moteris man buvo mano mama.

O ji buvo tikra gražuolė! Atrodė ne ką prasčiau nei jauna Brigitte Bardot (87 m.). Tuo labiau, jos grožis buvo visiškai natūralus. Nebuvo jokio grimo, lūpų putlinimo, blakstienų tušo“, – sakė atlikėja.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder