6 "vaistai" nuo pagirių, kurių, galime lažintis - dar niekada nebandėte

Visiems yra tekę tai patirti sekmadienio rytą, kai atsibudę po svaiginančios nakties atsikėlėte su skaudančia galva ir pykinimo bangomis, dėl kurių iš karto pasigailėjote papildomos taurės šampano.

Tai neabejotinas būdas sugadinti dieną, tačiau, laimei, yra keletas netikėtų vaistų nuo pagirių, kurie gali padėti greitai atgauti sveikatą - ir mes nekalbame apie paprastą Tylenol.

Skaitykite toliau ir sužinokite apie šešis vaistus nuo pagirių, kurių, galime lažintis, dar niekada nesate bandę - ir kurie iš tikrųjų veikia.

1 Kepsnys

Kai jaučiate pagirias, paskutinis dalykas, kurį galite norėti padaryti, tai ką nors valgyti, ypač jei jūsų skrandis šaukia.

Tačiau sultingas kepsnys gali būti geriausias vaistas kitą kartą, kai prisieksite daugiau niekada negerti - ir galime lažintis, kad jis bus labai skanus.

"Keptuvėje esantys baltymai ir riebalai padeda nuraminti skrandį ir suteikia energijos, o kepsnyje esanti geležis padeda sumažinti pagirių simptomus", - sako Danas Troha, verslininkas ir "Trivia Bliss" įkūrėjas.

Baltymai visada yra geras pasirinkimas, kai nesijaučiate savimi, nes juose gausu reikalingų maistinių medžiagų.

"Kepsnys turi daug B grupės vitaminų, kurie gali padėti suteikti organizmui energijos ir aprūpinti būtinomis maistinėmis medžiagomis. Valgant kepsnį taip pat galima pakeisti prarastus elektrolitus ir apsirūpinti svarbiausiais mineralais", - priduria Troha.

2 Intraveninė terapija

Intraveninė terapija - tai metodas, kuriuo organizmui suteikiama skysčių, elektrolitų ir hidratacijos, kurių taip reikia po gausaus alkoholio vartojimo.

Nors geriami papildai ir vitaminai ilgainiui gali padėti pasijusti geriau, jų vartojimas per intraveninę veną yra dar vienas lygis, o jų vartojimas yra daug greitesnis.

Gydant intravenine terapija visos aminorūgštys, vitaminai ir mineralai patenka tiesiai į kraują, " - sako slaugytoja Lily Alishaev.

"Jūs suteikiate savo organizmui optimalų hidratacijos ir maistinių medžiagų, kurių jam reikia, kad jis tinkamai funkcionuotų, tuo metu, kai jūsų imuninė sistema gali būti ne tokia stipri, kaip norėtume. Be to, ją galima pritaikyti pagal savo poreikius".

Kalbant apie tai, kur galite gauti šį unikalų gydymą, paprastai jį galima atlikti netoli jūsų esančioje medicinos įstaigoje.

Tačiau yra įmonių, kurios pristatys gydymą jums į namus - tai tikrai praverčia, kai kamuoja pagirios.

Be to, procedūra neužtruks visą dieną - paprastai ji trunka nuo 45 minučių iki valandos, todėl greitai jausitės puikiai.

Taip pat galite atlikti intraveninę procedūrą prieš naktį, kad būtumėte papildomai drėkinami.

Svarbu pažymėti, kad intraveninė terapija, nors ir naudinga, yra brangi.

3 Akupunktūra

"Akupunktūra yra tradicinės kinų medicinos praktika, kurios metu į tam tikrus kūno taškus įkišamos plonos adatos, kad būtų stimuliuojamas energijos srautas", - sako Ilia Mundut, verslininkas ir "Heftyberry" įkūrėjas.

"Kai kurie žmonės mano, kad akupunktūra gali padėti nuo galvos skausmo, pykinimo ir nuovargio." Ar kam nors gali pasireikšti pagirių simptomai?

Džono Hopkinso medicinos instituto duomenimis, "manoma, kad akupunktūros taškai stimuliuoja centrinę nervų sistemą. Tai savo ruožtu išlaisvina chemines medžiagas į raumenis, nugaros smegenis ir galvos smegenis. Šie biocheminiai pokyčiai gali stimuliuoti natūralius organizmo gydomuosius gebėjimus ir skatinti fizinę bei emocinę gerovę."

O jei nerimaujate dėl skausmo, akupunktūrai naudojamos adatos yra tokios mažos, kad net nepajusite suspaudimo.

Tada galėsite tiesiog atsipalaiduoti gulėdami tamsiame kambaryje, o kas gi nenori po nakties, praleistos girtuokliaujant?

4 Pilno grūdo duona

Jei ieškote daug prieinamesnio varianto, jums gali tekti tik atidaryti spintą. Nors skrebučiai dažnai yra geras pasirinkimas pusryčiams, suvalgyti riekelę viso grūdo duonos prieš vakarą yra stebėtinai naudingas būdas išvengti dar vienos varginančios pagirios.

"Kuo daugiau maisto, esančio skrandyje, tuo mažiau alkoholio pasisavinama", - sako Blanca Garcia, registruota dietologė mitybos specialistė.

"Duonos skaidulos sulaikys dalį alkoholio ir neleis jam absorbuotis iš karto. Be to, jei skrandyje yra maisto, raumuo (sfinkteris), kuris suspaudžia ir atskiria skrandį nuo plonosios žarnos, užsidaro, kad būtų galima virškinti, ir neleidžia alkoholiui greitai patekti į plonąją žarną."

5 Lašiša

Nors lašiša, žinoma, puikiai tinka bendrai sveikatai, suvalgius gabalėlį šios gardžios žuvies taip pat galima palengvinti nemalonius pagirių simptomus, kol jūsų vargšės kepenys atsigauna.

"Lašišos valgymas gali padėti sušvelninti šį poveikį, nes šioje riebioje žuvyje gausu vitaminų B6 ir B12, taip pat omega-3 riebalų rūgščių, kurios padeda mažinti uždegimą", - sako Rima Kleiner, tinklaraščio "Dish on Fish" autorė.

Po vakarėlio pietums ar vakarienei (o gal net pusryčiams?) pasigaminę lašišą, greitai jausitės geriausios formos.

"Virta lašiša sudaro daugiau nei pusę vitamino B12 paros normos", - sako R. Kleiner.

"Paguodos patiekalas - ant grotelių keptos lašišos taco - gali padėti sušvelninti kai kuriuos pagirių simptomus. Prie šių lašišos takosų užgerkite didele stikline vandens, kad lengviau atsigaivintumėte, ir avokadu, kuriame yra kalio ir kuris gali padėti papildyti elektrolitų atsargas."

6 sriuba

Sriuba yra vienas iš labiausiai paguodžiančių maisto produktų, kuriuo galima mėgautis, kai nesijaučiate gerai, todėl logiška, kad riebios sriubos taip pat gali padėti jūsų pragaro pagirioms.

"Maistas, kuris gali padėti sušvelninti šiuos simptomus, yra riebios sriubos, - sako Garcia.

Kitą kartą, kai turėsite pagirias, sriuba, kurioje gausu daržovių ir mėsos, yra puikus puikus pasirinkimas, ypač jei negalite atsikelti iš lovos.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder