7 dalykai, kurių reikia liautis laukti iš kitų

(1)

„Atėjau į šį pasaulį ne tam, kad patenkinčiau jūsų lūkesčius, o jūs atėjote į šį pasaulį ne tam, kad patenkintumėte manuosius“, – sakė Bruce‘as Lee. 7 dalykai, kurių reikia liautis laukti iš kitų.

1. Liaukitės tikėtis, kad kiti su jumis sutiks.

Jūs nusipelnėte būti laimingi. Jūs nusipelnėte gyventi visavertį gyvenimą. Neleiskite kitų žmonių nuomonei priversti jus pamiršti apie tai.

Jūs atėjote į šį pasaulį ne tam, kad patenkintumėte svetimus lūkesčius, ir nereikia galvoti, kad kiti privalo tenkinti jūsų poreikius.

Iš tikrųjų kuo palankiau žiūrite į savo svarbiausius sprendimus, tuo mažiau jums reikia pritarimo iš kitų.

Turite išdrįsti būti savimi ir sekti savo intuiciją, kad ir kaip baisu ar keista tai būtų.  Nelyginkite savęs su kitais. Neleiskite svetimai sėkmei ar progresui prislėgti jūsų.

Žingsniuokite savo individualiu keliu ir likite ištikimi savo tikslui. Sėkmė glūdi sugebėjime gyventi laimingai ir savitai.

2. Liaukitės tikėtis, kad jus gerbs labiau, nei gerbiate patys save.

Tikroji jėga slypi sieloje ir dvasioje, o ne raumenyse.

Reikia tikėti savimi, būti savimi ir norėti veikti atitinkamai. Pažadėkite sau, kad nuo šios minutės niekada daugiau nemaldausite meilės, pagarbos ir dėmesio iš kitų. Jūs patys turite rūpintis, mylėti ir gerbti save.

Pažvelkite į veidrodį ir pasakykite sau, kad mylite ir mylėsite save. Svarbu būti maloniam su kitais, bet dar svarbiau būti geram sau. 

Archyvų nuotr.

Iliuzijos / Pixabay.com

3. Liaukitės tikėtis, kad patiksite kitiems.

Galite būti nereikalingi vienam žmogui ir neverti jo, bet brangūs kitam. Niekada nepamirškite, ko esate verti. Leiskite laiką su tais, kurie jus vertina.

Kad ir kokie geri būsite žmonėms, visada atsiras bent vienas, kuris ims jus kritikuoti.

Šypsokitės, ignoruokite tokius žmones ir judėkite pirmyn.

Šiame beprotiškame pasaulyje, kuris stengiasi suniveliuoti visus, aršiausia kova, kuri jūsų laukia, bus kova už save.  Kol priešinsitės, ne visi jus mylės. Kartais jus įžeidinės tik todėl, kad skiriatės nuo kitų. 

Tie dalykai, kurie skiria jus nuo kitų, ir daro jus savimi.  Reikalingi žmonės jus mylės kaip tik už tuos skirtumus.

4. Liaukitės tikėtis, kad žmonės įsipaišys į jūsų supratimą apie juos.

Mylėti ir gerbti kitus, vadinasi, leisti jiems būti savimi. Kai nustosite laukti, kad jie pasielgs, kaip norite jūs, pradėsi vertinti juos pačius.

Būkite atidūs ir gerbkite žmones už tai, kas jie yra, o ne už tai, kuo norite juos matyti. Kiekvienas žmogus yra savaip nuostabus, tačiau reikia kantrybės, kad jį pažintume.

5. Liaukitės tikėtis, kad žmonės žino, apie ką jūs galvojate.

Žmonės nemoka skaityti kitų minčių. Jie niekada nesužino, ką jūs jaučiate, nebent pasakytumėte jiems apie tai. Jūsų bosas? Taip, jis nežino, kad jūs tikitės paaukštinimo, nes jam to nesakėte. Mielas vaikinas, kurio neužkalbinote iš drovumo, nekreipia į jus dėmesio, nes jūs nekreipiate dėmesio į jį.

Gyvenime būtina reguliariai ir efektyviai bendrauti su žmonėmis. Dažnai patiems reikia tarti pirmuosius žodžius. Svarbu sakyti žmonėms, apie ką galvojate. Viskas paprasta.

Archyvų nuotr.

Mergina. / Pixabay.com

6. Liaukitės tikėtis, kad jie staiga smarkiai pasikeis.

Jeigu jūsų artimasis turi nemalonų įprotį, kuris, jūsų manymu, turėtų pradingti, tai pasakykite apie tai atvirai ir nuoširdžiai, kad jis suprastų, ką jaučiate ir ką jam daryti. Nors iš tikrųjų jūs negalite pakeisti žmonių ir neverta bandyti.

Jūs galite arba priimti juos tokius, kokie yra, arba gyventi be jų. Kai nesistengiate pakeisti kitų, jie pamažu pradeda keistis patys, nes keičiasi tai, kokius juos matote.

7. Liaukitės tikėtis, kad kitų gyvenime visada bus tvarka.

Būkite meilesni žmonėms, nes kiekvienas, kurį sutinkate, kovoja taip pat kaip ir jūs.

 Už kiekvienos šypsenos ir jėgos pasireiškimo slepiasi vidinė kova, tokia pat sudėtinga kaip ir jūsiškė.

Prisiminkite, kad priimti šviesius gyvenimo momentus nereiškia, kad reikia ignoruoti tamsiuosius, rašo portalas „Bigideas“. Mus vertina už sugebėjimus įveikti negandas ir pavojus, o ne už sugebėjimus jų išvengti.

Žmonės retai kada pasielgia taip, kaip norite. Vilkitės geriausio, bet tikėkitės mažiausio. Ir prisiminkite, kad jūsų laimė tiesiogiai priklauso nuo jūsų minčių ir požiūrio į viską.

Net jeigu situacija ar santykiai klostosi tragiškai, jie vis tiek buvo vertingi, jeigu jūs patyrėte kažką nauja ar išmokote ko nors.

alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder