Agnė Zuokienė

A. Zuokienė prabilo apie ilgai trunkančias skyrybas: aš buvau stipriai nubausta (2)

Buvusi politikė, visuomenės veikėja Agnė Zuokienė atvirai papasakojo apie ilgai trunkančias skyrybas su buvusiu Vilniaus miesto meru Artūru Zuoku.

Po 30 metų trukusios santuokos žinoma moteris naujienų portalo 15min laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ prabilo apie sunkius išgyvenimus.

„Man sunku kalbėti apie meilę. Aš žinau, kas tai yra, buvau įsimylėjusi ne kartą. Tikrai mane taip pat labai mylėjo, gal net per daug. Tiek tėvai, tiek iki Artūro buvę vaikinai. Galimai aš ir buvau taip stipriai nubausta, nes išdaviau kitų žmonių meilę. [...]

Žinoma moteris atviravo, kad buvęs vyras neturi jausmų, niekada jai neprisipažino mylįs.

„Širdies Artūras neturi, neturėjo ir neturės – jis toks yra, neturi jokių jausmų. Per gyvenimą jis nė karto nėra pasakęs, kad mane myli. Net per vestuves“, – atskleidė A. Zuokienė.

A. Zuokienė atskleidė, kad santuokoje jautėsi įkalinta, o kai suprato, kad reikia išeiti, tai padaryti buvo sunku.

„Mūsų gyvenime yra ne tik skyrybos, tai yra bėgimas iš kalėjimo. Šitas žmogus buvo mane užvaldęs. Aš bandžiau iš to išeiti, kai supratau, kur pakliuvau.

„Aš maniau, kad mums pavyks, atrodė, kad jis stengiasi įeiti į šeimą. [...] Vėliau prasidėjo visos beprotybės, visi verslai, jis sakė neklausti, kur buvo, ką darė. Aš niekada neklausdavau“, – teigė A. Zuokienė.

Raktažodžiai
Kad ponia visiškai subludusi. Per daug gerai gyveno. Iki jo mat vaikinai mylėjo ją. Moteris,pasigedyti prieš vaikus
Aš manau, 2021-10-19 06:42
Ka cia paistai. Labai gerai prisimenu kaip sakei , kad jis yra kristolines sazines zmogus .
Birute, 2021-10-18 22:48
Sidebar placeholder