Aiškiaregės Vangos patarimai užklupus gyvenimo negandoms ir kaip jų išvengti

Turbūt ne kartą teko girdėti apie bulgarų tautos pasididžiavimą, aklą aiškiaregę, žiniuonę ir pranašę Vangą (1911-1996). Pilnas žiniuonės vardas - Vangelija, tačiau ilgainiui žmonės ją pradėjo vadinti tiesiog močiute Vanga.

Šiuo metu aiškiaregė jau mirusi, tačiau net ir dabar visą pasaulį stebina jos išsipildžiusios pranašystės. Dar būdama gyva aiškiaregė Vanga stebėtinai tiksliai išpranašaudavo ateitį, natūraliais būdais gydydavo žmones, troško jiems padėti ir mokė gyventi teisingai.

Nors Vanga buvo bemokslė ir nemokėjo rašyti, dėka jos sesers Liubkos, kuri lydėjo aiškiaregę visur ir visada, šiandiena galime perskaityti unikalių žiniuonės patarimų įvairiais gyvenimo klausimais. Taigi..

* Jeigu jūsų gyvenime jau kurį laiką tęsiasi nesėkmingas laikotarpis ir norite, kad jis pasibaigtų, ir pagaliau aplankytų sėkmė, per mėnulio jaunatį perstatykite namuose baldus.

* Jeigu norite, kad jūsų namų slenksčio neperžengtų blogi žmonės, ar nepatektų koks kitas blogis, virš įėjimo į namus pakabinkite kryželiu surištas šeivamedžio šakeles.

* Niekada po valgio nepalikine nesuvalgyto net mažiausio gabalėlio duonos, nes taip galite pritraukti skurdą į namus. Jeigu duoną kažkuo apipylėte, ar dėl kitų priežasčių nebegalite ar nebenorite jos valgyti, geriau palesinkite paukštelius ar pašerkite kitus gyvūnus. Svarbiausia duonos neišmesti.

* Jeigu nenorite patirti kas yra skurdas ir badas, niekada nepalikite į duonos kepalą įsmeigto peilio.

* Jeigu nuo jūsų nusisuko sėkmė, pabarstykite visas palanges druska ir palikite tol, kol pajusite, kad vėl pradėjo sektis. Tada nubraukite druską nuo palangės į maišelį, taip, kad neliestumėte jos rankomis, o maišelį užkaskite toliau nuo namų.

* Po pagalve pasidėkite česnako skiltelę, ji apsaugos nuo neigiamos energijos, padės atsikratyti įvairių ligų ir pagerins savijautą.

* Jokiu būdu negalima bartis ar ginčytis namuose, kuriuose minkoma tešla arba kepamas pyragas. Tokiu metu net blogos mintys gali pritraukti nesėkmes, o pyragas neišeis.

* Nevalgykite ir negerkite iš įskilusių indų ar indų su nudaužtais kraštais, geriau juos iš karto išmeskite, net jeigu nuskilimas labai mažas ir indą dar galima naudoti.

* Jeigu kambaryje, kuriame yra veidrodis, įvyko kažkas negero, pavyzdžiui ilgai arba trumpai bet sunkiai sirgo žmogus, buvo labai baramasi ar kt., veidrodį reikia nuvalyti šventintu vandeniu.

* Jeigu namuose sudaužėte veidrodį, kad išvengtumėte nesėkmių ir nelaimių, nuplaukite jo šukes vandeniu ir užkaskite į žemę.

* Norėdami duoti vargšui pinigėlį, niekada neatiduokite paskutinių monetų iš piniginės, priešingu atveju patys greitai pajausite pinigų trūkumą.

* Niekada ant stalo nedėkite kepurės ar raktų ir niekada ant jo nesėskite, nes pritrauksite skurdą į savo namus.

* Skolintis ir skolinti pinigus galima tik ryte, iki pusiaudienio, priešingu atveju rizikuojate atbaidyti nuo savęs sėkmę ir pinigus. Nusileidus saulei nevertėtų duoti pinigų tiesiai kitam žmogui į rankas, nes ateityje pajusite jų trūkumą. Geriau perduodami padėkite pinigus ant stalo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder