Aktorė Akvilė Žirgulytė – apie skaudžią Daivos Rudokaitės netektį: „Mama išėjo ir paliko mane su dviem tėčiais“

Šį sekmadienį TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ žiūrovai bus pakviesti šiltam pokalbiui su aktore Akvile Žirgulyte. Gerai žinoma aktorė atvirai pasakos ne tik apie savo karjerą ir įdomiausius jos vingius, bet prabils ir itin jautria tema – apie savo mylimos mamos, aktorės Daivos Rudokaitės netektį.

Akvilė televizijos žiūrovų širdis savo talentu užkariavo tokiuose lietuviškuose serialuose kaip „Moterys meluoja geriau“, „Rezidentai“, „Meilužės“ ir daugybėje kitų.

O savo, kaip aktorės universalumą, ji taip pat atskleidė ir atlikdama motinos rolę filme „Pasmerkti. Pajūrio džiazas“ bei įkūnydama šnipės Pinigėlės vaidmenį brangiausiame šių metų lietuviškame filme „Laikinai jūsų“.

Akvilė užaugo aktorių šeimoje, todėl pirmieji jos žingsniai scenoje prasidėjo jau kūdikystėje. O sulaukusi penkerių, Akvilė debiutavo savo pirmajame spektaklyje.

Besimokydama ji leisdavo vakarus teatre, kur įdėmiai stebėdavo ir žinių semdavosi iš repetuojančių aktorių. Tokiu būdu Akvilė puoselėjo ir savo vaidybinį meistriškumą.

„Esu labai dėkinga už galimybę stebėti ir mokytis iš profesionalių aktorių. Man yra garbė susitikti su aktoriais, kurie mane augino ir mokė patys to nesuprasdami“, –  pasakos Akvilė.

Prieš pradedant aktorės karjerą, A. Žirgulytę pastebėjo ir modelių agentūros darbuotojai, kurie įžvelgė išvaizdžios merginos potencialą dėl jos aukšto ūgio ir lieso kūno sudėjimo. Tiesa, kai kurių agentūros darbuotojos žodžių Akvilė nepamiršta iki šiol – pastarieji jai paliko gilų įspūdį.

Laidoje mergina prabils ir apie sunkias užduotis savo kelyje. Ji atskleis, kaip sekasi įkūnyti intymias scenas, kaip neįsimylėti savo kolegų ir kokios scenos būna pačios baisiausios.

„Apsinuoginti prieš kamerą man nėra tekę. Nežinau, galbūt tai dėl to, kad nepasitikiu savo kūnu. Dar nebuvau projekte, kuriame jausčiau, kad nuogą savo kūną rodyti yra svaru“, – pasakos ji.

Garsi aktorė D. Rudokaitė, kuri buvo Akvilės motina, šiemet paliko mūsų pasaulį. Jos gyvenimas ir karjera, pasižymintys drąsa ir talentu, tapo šaltiniu, iš kurio Akvilė stiprybės ir įkvėpimo semiasi ir toliau.

„Su mama turėjome ypatingą ryšį. Ji dėl to labai stengėsi, bet tai supratau tik pasibaigus paauglystei. Pagarba ir pasitikėjimas buvo tai, kas visada augino ir tvirtino mūsų ryšį. Buvome ne tik mama su dukra, bet ir geriausios draugės“, – prisiminimais dalinsis Akvilė.

Po mamos netekties aktorė atvirai pradėjo dalintis savo išgyvenimais ir emocijomis socialiniuose tinkluose. Laidoje sužinosite, kodėl ji pasirinko šį būdą išreikšti savo jausmams ir kokių reakcijų dėl to teko sulaukti iš savo sekėjų.

Akvilė laidoje prabils ir apie kitą savo gyvenimo etapą, kai būdama 7-erių, išgyveno tėvų skyrybas. Ir nors su mamos antrąja puse Akvilė netrukus ėmė puikiai sutarti, visai kitaip buvo su biologiniu tėčiu – praėjo ne vieneri metai, kol ryšius pavyko atnaujinti.

Laidoje A. Žirgulytė atskleis, kaip šiuo metu atrodo jų santykiai, ir kodėl net planuoja kartu vesti renginius.

„Reikėjo subręsti ir pereiti per daug iššūkių, kol suvokiau, jog abu tėvai man yra reikalingi. Dabar aš sakau: „Mama, tu išėjai ir palikai mane su dviem tėčiais“, – šypsosis pašnekovė.

Laidos pabaigoje išgirsite ir apie Akvilės ateities planus. Ji atskleis, kas yra jos naujasis mylimasis, kuo jis sužavėjo Akvilę ir kaip jie tvarkosi su iššūkiais, kylančiais dėl meilės scenų vaidyboje.

„Išsipildymo akcijoje“ – stebuklai ne tik dėl žmonių gerumo

Antroji laidos dalis šį sekmadienį bus ypatinga. Rubrikoje „Floristinis desertas“ kartu su floristikos dizainere Kristina Rimiene apsilankysime TV3 televizijos studijoje, kur vyko pasiruošimas 21-osios „Išsipildymo akcijos“ paramos koncerto tiesioginei transliacijai.

Dizainerė nusprendė sukurti aplinką, kuri pasižymėtų jaukumu ir šiluma bei primintų apie artėjantį Kalėdų laikotarpį.

Šis idėjos įgyvendinimas suteikė ypatingą atmosferą bei sukūrė jaukią šventinę nuotaiką, leidusią žiūrovams pasijusti tarsi grįžus į vaikystės Kalėdas.

„Jaukūs ir šilti namai yra skirti tam, kad dalintumėmės rūpesčiais ir juos spręstume. Tuomet net ir žiemos šaltis yra visiškai nebaisus“, – apie pusnis primenančio floristinio projekto idėją pasakos Kristina.

Projekto dekoravimą K. Rimienė atlieka jau penkerius metus. Laidoje bus galima išvysti tai, kas dažniausiai lieka už kadro – visus pasiruošiamųjų darbų užkulisius bei kokie iššūkiai ir detalės slypi už įprasto vaizdo.

Filmavimo aikštelė buvo papuošta gausiomis gipsofilijų, baltų rožių ir kitų gėlių dekoracijomis, kurios priminė pusnynus. Kompozicijai sudaryti reikėjo daugiau nei 2000 gėlių žiedų ir dviejų dienų intensyvaus kūrybinės komandos darbo.

„Labai smagu dirbti prie tokių prasmingų projektų. Norėčiau padėkoti, kad taip noriai aukojate tam, kad Kalėdos būtų linksmesnės ir šviesesnės šeimoms, kurių vaikučiai serga“, – sakys Kristina.

Tačiau svarbiausia, kad šventinis koncertas kasmet yra tik pusiaukelė, siekiant padėti vaikams. Visi, kurie prisidėti nespėjo, tačiau nori tą padaryti, vis dar kviečiami: https://www.tv3.lt/issipildymo-akcija

„Pasaulis pagal moteris“ – jau šį sekmadienį 10 val. ryto tik per TV3.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder