Aktorė Lina Bražinskaitė ryžosi krūtinės didinimo operacijai: pasitikėjimo savimi man nestigo ir anksčiau

(2)

Visada sportavusiai bei sveikos mitybos principų besilaikiusiai televizijos, kino aktorei Linai Bražinskaitei atrodyti nepriekaištingai yra ne tik moteriškas siekis, bet ir darbas.

 

Vaizdo kamera yra labai įnoringas prietaisas, pastebintis net menkiausius kūno pokyčius“, – su šypsena pranešime spaudai patikina žinoma moteris, šįryt nusprendusi investuoti į savo ateitį ir patikėti dalį jos sėkmės plastikos chirurgui Mantui Sakalauskui.

Kada pirmą kartą susirūpinote dėl krūtinės dydžio?

Atvirai pasakysiu – iš tiesų dėl krūtinės formos ar būklės niekada neturėjau jokių kompleksų.

Nesiekiau ir nenorėjau kažko keisti.

Netroškau ir didesnės krūtinės nei gamta man buvo skyrusi.

Bet laikas, du vaikai, kuriuos tiek vieną, tiek kitą natūraliai maitinau pati, darbas televizijoje ir mintys apie ateitį paskatino pasikonsultuoti su plastinės chirurgijos specialistais – norėjosi, kad tas vaizdas, kuris yra šiandieną ir man priimtinas, bet kiek pakoreguotas, išliktų puikus ne vienerius metus.

Tai vis dėlto kodėl pasirinkote šią operaciją?

Visų pirma, man jau pakankamai metų, nesu jauna mergaičiukė ir žinau, kad mano tikslas nėra padaryti įspūdį aplinkiniams.

Dirbu mėgstamą darbą, esu matoma, todėl man tikrai aktualu atrodyti gerai.

Juk tenka filmuotis įvairiose scenose, kurioms stilistai parenka ir atviresnį drabužį, o su juo norisi jaustis patogiai bei gerai. Taip noriu jaustis ir ateityje.

Pasitikėjimo savimi man niekuomet netrūko.

Na, o ar ši korekcija suteiks man jo dar daugiau, manau, matysime praėjus tam tikram laikui po operacijos, kai jau galėsiu pilnai mėgautis rezultatu.

Kada pirmą kartą pagalvojote apie šią operaciją?

Sunku pasakyti. Galbūt prieš gerus metus. Tikrai ne anksčiau. Visą gyvenimą sportuoju, kas padeda išsaugoti kūno formas.

Tiesiog susimąsčiau apie ateitį.

Kelinta tai grožio intervencija Jums?

Pirmoji. Iki šiol dar nebuvau liesta plastikos chirurgų. Iš tiesų man asmeniškai tai buvo ganėtinai drąsus žingsnis, todėl ruošiausi jam pakankamai atsakingai.

Rinkau visą man reikiamą informaciją, ieškojau geriausios ir tinkamiausios man klinikos.

Galite apie tai išsamiau papasakoti? Kokie buvo „už“ ir „prieš“ argumentai?

Turėjau mintyse keletą variantų ir pasirinkimų, bet kuo daugiau skaičiau bei bendravau įvairiose grupėse, kuriose yra aptariamos plastinės operacijos, tuo didesnį pasitikėjimą man kėlė, geresnes rekomendacijas aš girdėjau būtent apie „Gijos Klinikas“ bei chirurgo Manto Sakalausko auksines rankas.

Daug davė ir pokalbis su juo, nes jau pirmo vizito metu man yra labai svarbus kontaktas su žmogumi, jausena, ar tu galėsi bendradarbiauti su juo, ar žmogus kelia tau pasitikėjimą, ar nekyla kažkokių prieštaringų jausmų, nes visgi tu patiki jam savo kūną, gyvybę.

Bet, pasikalbėjus su gydytoju, išnyko net mažiausios prieš tai buvusios abejonės, o mano apsisprendimas tik sutvirtėjo.

Kokie buvo Jūsų lūkesčiai operacijai?

Aptarę su chirurgu kelis variantus, kartu priėmėme sprendimą dėl implantų tipo.

Su jais mano krūtinė padidės tik 1,5 dydžio. Iš tiesų, visą laiką norėjau, kad ji nepakistų kardinaliai, liktų natūrali krūtinės forma, su kuria puikiai jaučiausi visą gyvenimą, kuri ligi šiol išlaikė savo formą bei proporcijas, tad norėčiau, kad taip liktų ir ateityje.

Implantų dėjimas man labiau yra tam, kad estetinis mano kūno vaizdas išliktų toks pat dar ne vienerius metus, o gal ir dešimtmetį.

Ir nekeltų rūpesčių viršutinių drabužių pasirinkimas, kad ir ateityje galėčiau rinktis norimas palaidines, korsetus, liemenėles be pakietinimų, kurias aš labai mėgstu, vadinamąsias braletes. Įdėjus implantus, manau, su jomis ir ateityje atrodysiu taip pat gražiai kaip ir šiuo metu.

Ar reikėjo kažkokio ypatingo pasiruošimo šiai operacijai?

Tikrai ne. Užteko atlikti kraujo tyrimus ir pasidaryti elektrokardiogramą.

Kadangi viskas buvo normos ribose, o to ir reikėjo tikėtis, nes aš savo sveikatą tikrinuosi reguliariai, ryžomės operacijai.

Dėl viso pikto dar pasidariau krūtinės ultragarso tyrimą. Jis buvo man atliktas prieš pusmetį, bet, kaip sakoma, atsarga gėdos nedaro.

Dar teko šešias valandas prieš chirurginę intervenciją nevalgyti ir negerti.

Ar reikės laikytis kažkokių apribojimų ir kiek laiko po operacijos?

Apribojimų po operacijos yra nemažai, o atsakingas jų laikymasis – itin svarbus sklandžiam gijimui.

Išskirčiau kelis, man labiausiai įsiminusius: kad kelias dienas negalėsiu eiti į dušą, du mėnesius reikės vengti fizinio krūvio, negalima degintis, aukštai kelti rankų ar sunkių daiktų.

Tiek pat laiko privalu 24 valandas per parą nešioti specialią liemenėlę, kad implantai išliktų tinkamoje vietoje ir kad gražiai susiformuotų krūtinė.

Ar implantai visam gyvenimui?

Šis klausimas buvo vienas iš pirmųjų, kurį uždaviau gydytojui. Jis papasakojo, kad gamintojas implantams suteikia 10 metų garantiją.

Tačiau šiuolaikiniai modernūs implantai yra iš tiesų labai kokybiški ir, jeigu nėra kažkokių kontraindikacijų ar komplikacijų, juos galima nešioti kur kas ilgiau nei nurodytas laikas.

Tačiau, be jokios abejonės, reikia nuolatos tikrintis krūtinę.

Gydytojas rekomenduoja tai daryti bent jau kas dvejus metus, o dar geriau – kas metus.

Kokie patarimai kitoms moterims, pagalvojančioms apie šią operaciją?

Pasirinkti joms optimaliausią operacijos laiką – tuomet, kai daugiau dėmesio galėsite skirti sau, kadangi pooperaciniu laikotarpiu ribojamas fizinis krūvis.

Patarčiau susirinkti visą reikiamą informaciją tiek apie pačią operaciją, tiek ir apie pooperacinį laikotarpį.

Kaip reagavo į jūsų sprendimą aplinkiniai – palaikė ar bandė atkalbėti?

Aš turiu nepaprastai šaunią šeimą, puikius tėvelius.

Daug kas galvoja, kad vyresnio amžiaus žmonės yra labai konservatyvūs, ypač plastinių operacijų atžvilgiu, bet iš savo šeimos aš sulaukiau tik palaikymo.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder