Anne Hathaway, švęsdama "Velnias dėvi Pradą" 16-ąsias metines, siunčia politinę žinutę

Birželio 30 d., minint 16-ąsias mylimos dramos metines, Anne Hathaway socialiniame tinkle "Instagram" paskelbė ne itin subtilią žinutę apie neseniai priimtą Aukščiausiojo Teismo sprendimą panaikinti svarbų sprendimą, kuriuo JAV buvo įtvirtinta asmens konstitucinė teisė į abortą, - skelbia eonline com.

Šalia nuotraukų iš 2006 m. filmo, kuriame kartu su Meryl Streep ir Emily Blunt vaidino ir aktorė, ji parašė: "Žvelgdama į šio mylimo filmo, kuris nulėmė daugelio žmonių, įskaitant ir mane, gyvenimą ir karjerą, nuotraukas, esu priblokšta fakto, kad jaunos šio filmo herojės kūrė savo gyvenimą ir karjerą šalyje, kuri gerbė jų teisę rinktis savo reprodukcinę sveikatą."

Ji pridūrė: "Iki pasimatymo kovoje."

Pagal to paties pavadinimo Lauren Weisberger romaną sukurto filmo "Velnias dėvi Prada" centre - pradedančioji žurnalistė Andy Sachs (Hathaway), kuri įsidarbina negailestingos mados žurnalo redaktorės Mirandos Priestly (Streep) asistente, tikėdamasi įsitvirtinti leidybos pasaulyje.

Pakeliui ji sužino, kokia negailestinga gali būti mados pramonė ir ką žmonės aukoja, kad pasiektų viršūnę.

Jos pranešimas, kuriuo ji pažymi 16 metų nuo filmo pasirodymo, pasirodė praėjus beveik savaitei po Aukščiausiojo Teismo sprendimo 5:4 panaikinti "Roe prieš Wade".

Kai birželio 24 d. buvo paskelbta nuomonė, Hathaway pasidalijo "New Yorker" straipsniu "Mes negrįžtame į laikus prieš Roe.

Mes grįžtame kažkur dar blogiau".

"Oskaro" laureatė rašė: "Tiek daug noriu pasakyti, bet pradėkime nuo čia".

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Anne Hathaway, "Velnias dėvi Prada "Barry Wetcher/20th Century Fox/Kobal/Shutterstock

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder