„Apple“ naujienos: netikėti „iPhone“ nustatymai, naujos „iOS 14. 5“ funkcijos ir pavasario renginys (2)

Veido atpažinimas dėvint kaukę, nauji „emoji" veideliai, galimybė keisti „Siri" balsą ir integracija su žaidimų konsolėmis. Tai tik kelios „iOS 14.5" operacinės sistemos beta versijos funkcijų. Jos jau greitai bus prieinamos visiems vartotojams nuo „iPhone 6s" iki „iPhone 12" serijos modelių. Jūsų dėmesiui  – Arnoldas Lukošius, „Tele2" Inovacijų biuro" ekspertas, pristato naujas operacinės sistemos funkcijas, dalinasi naudingais „iPhone" telefonų nustatymais ir pasakoja, ko galime tikėtis pirmajame šių metų „Apple" renginyje.

Naudingiausios „iOS 14.5" funkcijos

Naujausius telefonų modelius reguliariai pasiekia operacinės sistemos atnaujinimai, kurie suteikia daugiau įvairovės ir kontrolės vartotojams. Naujausia „iOS" versija įprastai pasirodo kartu su naujos kartos „iPhone", tačiau kasmet pavasario pradžioje „Apple" pristato dar vieną reikšmingą atnaujinimų paketą. Ši naujoji testinė „iOS 14.5" beta versija pažėrė pluoštą naujų įdomių funkcijų.

Veido atpažinimas dėvint kaukę. Ankstesniuose operacinės sistemos atnaujinimuose jau atsirado galimybė naudotis veido atpažinimo technologija net ir dėvint veido kaukę. Dabar ši funkcija bus perkelta ir į „Apple Watch". Nuo šiol galėsite lengvai ir greitai atrakinti telefoną su savo „Apple Watch" laikrodžiu. Tiek su kauke, tiek ir be jos. Aktyvavę šią funkciją ir bandydami atrakinti savo „iPhone", akimirksniu gausite pranešimą į „Apple Watch", kad jūsų telefonas buvo atrakintas su laikrodžiu.

Nauji „emoji" veideliai. Naujoje operacinės sistemos versijoje rasime net 217 naujų „emoji". Tarp jų bus keli nauji veideliai, pavyzdžiui, veidas, iškvepiantis orą ar veidas su besisukančiomis akimis. Sąraše yra daug įvairių naujų ir atnaujintų simbolių nuo sutvarstytos širdies iki atsinaujinusių ausinių. Taip pat pridėta papildomų odos tonų ir lyties pasirinkimų jau seniau egzistavusioms ikonoms. Visas naujienas apie „emoji" galite rasti specialiame „Emojipedia" puslapyje.

Naujas „Siri" balsas. Suteikiant dar daugiau personalizavimo galimybių, nuo šiol vartotojai galės pakeisti automatinį moterišką virtualaus asistento „Siri" balsą į kitą pasirinktą. 

Papildomi privatumo nustatymai. Su kiekvienu operacinės sistemos atnaujinimu, „iOS" pristato naujų funkcijų dar didesnei privatumo apsaugai. Pavyzdžiui, dabar kiekviena nauja programėlė privalės atsiklausti ar gali naudoti jūsų duomenis bei stebėti jūsų veiksmus. Tai suteiks dar daugiau saugumo ir padės apsaugoti jūsų asmeninius duomenis.

Integracija su žaidimų konsolėmis. Kompiuterinių žaidimų mėgėjus pradžiugins žinia, kad nuo šiol naujausias „PlayStation" ir „Xbox" žaidimų konsoles galėsite prijungti prie savo telefono. Tai leis naujausius žaidimus žaisti tiesiog savo išmaniuoju.

Raktažodžiai
Kad apple jau seniai ne pats brangiausias tel, kinieciu ir korejieciu flagmanai jau seniai brangesni....
Puriffier, 2021-04-21 10:34
Būtų neblogas aparatas, jeigu būtų pigesnis, gal būt, be nelabai reikalingų puošmenų ar abejotinų funkcijų. Tiktai klausimas, ar kada nors tokio nebrangaus bei patikimo "obuolio" sulauksime?
Brisius, 2021-04-20 14:47
Sidebar placeholder