Jaunikis sužlugdė savo vestuves

Ar galima tuoktis 2024 m. Kokie bus naujieji metai ir ko šiuo laikotarpiu geriau nepradėti daryti

Astrologai papasakojo, ar 2024-ieji bus keliamieji metai, ir įvardijo, ko šiuo laikotarpiu geriau nedaryti, kad nekiltų bėdų.

Keliamieji metai - tai metai, turintys ne 365, o 366 dienas. Jis iškrenta kas ketvirtus metus. Šis reiškinys buvo įvestas siekiant ištaisyti kalendoriaus netikslumus dar Julijaus Cezario laikais. Peršokamieji metai laikomi gana nelaimingais ir net pavojingais, todėl su šiuo reiškiniu susiję daug prietarų.

Ar 2024-ieji bus keliamieji metai

Keliamaisiais metais laikomi kas ketvirti metai po ankstesnių keliamųjų metų arba kas antri lyginiai metai. Norint nustatyti, kiek dienų bus tam tikrais metais, reikia juos padalyti iš keturių be liekanos.

Kadangi 2024 m., t. y. ateinančių metų data, dalijama iš keturių be liekanos, tai liudija, kad tai bus keliamieji metai. Vadinasi, 2024 m. vasario mėnesį bus 29 dienos. Keliamieji metai taip pat bus 2028, 2032, 2036, 2040, 2044, 2052, 2056.

Ko nereikėtų daryti 2024-aisiais keliamaisiais metais

Tuoktis ir švęsti vestuves. Paprastai manoma, kad keliamaisiais metais sudaryta santuoka bus nelaiminga ir lems greitą šeimos iširimą.

Skyrybos. Santuokos nutraukti metais, kuriais bus 366 dienos, astrologai nerekomenduoja. Mat tai gali sukelti problemų ateityje bandant susituokti ar sukurti šeimą.

Daryti ką nors naujo, kas susiję su dideliais pokyčiais jūsų gyvenime. Ypač parduoti ar pirkti būstą arba brangius papuošalus, pradėti kapitalinį remontą.

Keliamaisiais metais nederėtų persikraustyti, mesti darbą ir pradėti dirbti kitur, pradėti verslą ar kitus ilgalaikius sumanymus.

Visos baimės nėra pagrįstos moksliniais paaiškinimais, todėl imtis vieno ar kito verslo priklauso tik nuo jūsų, nuo to, kuo tikite ir ką jums sako intuicija.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder