Arūnas Dulkys

Arūnas Dulkys pasijuto politiniu galiūnu

(1)

„Nors daug kas sveikatos apsaugos ministrą Arūną Dulkį vadina silpnąja Vyriausybės grandimi, jis pats laikosi visiškai priešingos nuomonės. Anot Dulkio, jis yra stiprioji grandis ir būtent ant jo pečių laikosi valdžios piramidė. Tik dėl to priešai ir puola didžiavyrį ministrą." , -  ironizuoja dienraštis „Vakaro žinios" „Elito naujienose".

Išaušus naujiems metams, žmonėms norisi bent trumpam patikėti stebuklais, matyti pasaulį kiek gražesnį nei jis iš tiesų yra.

Dulkys švenčių proga pasaulį pamatė ne šiek tiek, o daug gražesnį nei jis yra realybėje. Ieškoti stebuklo toli nereikėjo.

Ministras įžvelgė, kad stebuklas - jis pats.

Realybėje Sveikatos ministerija sulaukia daugiau kritikos už bet kurią kitą, jos vadovui jau skelbta interpeliacija, tačiau Dulkio stebuklų pasaulyje jis vis tiek yra pat nuostabiausias.

„Gal ministerija yra labai stipri grandis, kurią kažkas suinteresuotas siekia išmušti iš po kojų ir tokiu būdu sugriauti didesnę piramidę", - nesikuklino Dulkys.

Tai štai kaip viskas yra - ministras lyg koks milžinas ant savo pečių laiko Vyriausybės piramidę.

Be jo viskas tuoj pat sugriūtų. Įdomu, ką apie tai mano premjerė Ingrida Šimonytė. Jei piramidė išties laikosi ant gležnų Dulkio pečių, jos situacija atrodo tikrai nepavydėtina.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder