Arūnas Valinskas atskleidė, ką palaiko Viktorijos. Siegel ir Lauryno Suodaičio skandale: „Šioje vietoje aš būsiu labai nepopuliarus“

(15)

Besitęsiant viešam Viktorijos Siegel (28 m.) ir Lauryno Suodaičio (32 m.) šeimyninių peripetijų aiškinimuisi, visuomenė ima dalintis į dvi skirtingas stovyklas – vieni reiškia palaikymą Viktorijai, kiti – jos sutuoktiniui Laurynui.

Savo poziciją šia tema išreiškė ir TV laidų vedėjas bei prodiuseris Arūnas Valinskas (56 m.). 

 

Portalui tv3.lt žinomas vyras teigė šioje situacijoje palaikantis L.Suodaitį.

„Šioje vietoje aš būsiu labai nepopuliarus ir atsakysiu tiesiai šviesiai – šiuo atveju aš palaikau vyrišką pusę ir esu vyriškai solidarus, nes kai kurios, atsiprašau, bobos yra k***os“, – sakė jis.

Anot A.Valinsko, nors smurtas šeimose yra opi visuomenės problema, tačiau jis įsitikinęs, jog L.Suodaitis prieš sutuoktinę rankos nekėlė.

„Man kartais labai gaila ir labai norisi apginti vyrus, kurie yra taip puolami ir taip menkinami, atvirai šnekant, iš jų bandoma atimti viską, kas yra.

Mūsų teisėsauga, deja, bet yra sukurta pagal principą „muša – bėk“.

Šioje vietoje „muša – skambink“, tai yra dažniausiai moterų situacija.

Bet kuriuo atveju, niekada negalima teisinti smurto šeimos, bet kitas dalykas – baisiausia, kad moterys tai naudoja kaip ginklą, kuris yra, atvirai šnekant, nepateisinamas.

Aš manau, kad šitos šeimos, deja, bet tragedija, bus pakankamas variantas kai kuriems galbūt netgi įstatymo projektams“, – minėtam portalui komentavo TV laidų vedėjas bei teigė žinantis, jog egzistuoja filmuota medžiaga, kuri nėra palanki V.Siegel.

Lrytas.lt primena, jog balandžio 4 dieną poros namuose įvyko konfliktas, kurio metu, kaip teigė V.Siegel, Laurynas smurtavo prieš savo sutuoktinę.

Dėl galimo smurto vyras buvo sulaikytas ir parai uždarytas į areštinę.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder