Arūnas Valinskas rėžė apie santuoką su Inga: mus laiko turtas ir šunys, nėra čia ko slėpt

(5)

„Santuoka yra apie tai, kad net kai tau nepatinka, tu vis tiek dedi pliusus ir minusus kiekvieną kartą, o ne susidėjęs du minusus ir nepaskaičiavęs nė vieno pliuso, tiesiog apsisukai, pasiėmei „čemodaną“ ir išėjai kitų pliusų dėlioti, arba minusų“, – jau šįvakar gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ sakys aksominio balso savininkė, dainininkė, rašytoja ir aktorė Inga Valinskienė.

Tuo metu garsus televizijos laidų prodiuseris ir vedėjas Arūnas Valinskas pasakos, kad santuokoje kartais kartu būna labai sunku.

„Klausimas, kiek ilgai tu gali be to žmogaus, kiek gali būti tik su savimi, o šiaip tai mus laiko turtas ir šunys, nėr čia ko slėpt...

O mano pozicija skyrybų atveju, kad pasiimu pasą, šautuvą, batus, ir viskas, daugiau nieko nereikia“, – sakys A. Valinskas.

Inga ir Arūnas Valinskai

Inga ir Arūnas Valinskai

Šiuo metu Inga ruošiasi koncertiniam turui „Meilės muzika“, jos gerbėjai populiarias dainas jau netrukus galės išgirsti Klaipėdos bei Šiaulių arenose.

Inga ne kartą yra prisipažinusi, kad jei ne Arūnas, daug ko jos gyvenime nebūtų: nei knygos, parašytos kartu su Andriumi Tapinu ir tapusios bestseleriu, nei dainininkės karjeros, rašoma spaudos pranešime.

„Jis mano gyvenimo variklis – jis neleidžia man užmigti, neleidžia tingėti, nors labai mėgstu tai daryti...“, – viename interviu yra sakiusi Inga.

Paklausta, ar dėl būsimų koncertų tariasi su Arūnu, Inga sako, kad nesitaria, o pykstasi.

Lapkritį bendraamžiai 56-erių Inga ir Arūnas Valinskai atšventė koralinę, 35 metų, santuokos sukaktį, bet paklausti, ką jiems tai reiškia, nugyventų metų per daug nesureikšmina.

„Lietuvoje daug porų, kartu nugyvenusių dešimtmečius, tiesiog mes esame matomi dėl savo veiklų...“, – sakys Inga ir Arūnas Valinskai.

Inga ir Arūnas Valinskai susipažino Teisės universitete, bibliotekoje, kur po renovacijos kartu su kitais studentais tvarkė knygas.

Arūnas jas nešiojo, o Inga dėl aukšto ūgio stovėjo ant kopėtėlių ir jas padavinėjo nuo viršutinių lentynų.

Arūnas ne kartą viešai pasakojo, kad pirmiausia sužavėjo Ingos kojos ir akys, na, o paskui visa kita.

„Jau antrą pažinties dieną, kai vaikščiojom po tuometinį Lenino, dabartinį Gedimino, prospektą, pasakiau, kad ji bus mano žmona.

„Cha“ – nusijuokė, ir po to dar prabėgo treji ilgi metai, bet taip ir nutiko.

Kas garsiausia ir tvirčiausia pramogų pasaulio pora vadinamus Valinskus drauge išlaikė 35 metus?

Kodėl kartą trenkę ir užrakinę vienas kitam duris, jie vis dėlto neišsiskyrė? Ir kodėl abu netiki žiūrėjimu ta pačia kryptimi ir kitais saldžiais posakiais apie dvi to paties obuolio puseles?

Jau šiandien gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“, 20.00 val., tik per LNK.

Organizatorių nuotr.

Inga ir Arūnas Valinskai

Inga ir Arūnas Valinskai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder