"Aš palikau savo vaikiną dėl skalbinių lankstymo": mergina atskleidė kaip vaikinas ją persekiojo

(2)

28-erių moteris papasakojo savo istoriją apie tai, kaip ginčas dėl skalbinių lankstymo nutraukė jos dvejus metus trukusius santykius su 29-erių metų vaikinu.

 

Ji tvirtina, kad po to, kas įvyko jai kilo baimė ir nerimas, kad ji niekada nebegrįš pas jį ir neprivalo nieko aiškintis ar atsiprašinėti.

Ginčas dėl skalbinių atskleidė neurotišką ir įkyrų jos vaikino elgesį, su kuriuo ji draugavo dvejus metus.

Mergina paskelbė, kad jos santykiai su vaikinu nutrūko praėjus vos trims mėnesiams po to, kai ji persikraustė gyventi pas jį.

"Prieš savaitę sėdžiu ant mūsų lovos ir lankstau skalbinius. Skalbiau ir jo drabužius, nes jie buvo skalbinių dėžėje", - rašo ji.

"Tai niekada nebuvo problema. Mes dalijamės daugybe namų ruošos darbų. Aš tikrai nesu namų šeimininkė, bet abu rūpinamės, kad viskas būtų tvarkinga".

Iki šiol per dvejus bendro gyvenimo metus nieko blogo nebuvo nutikę, tačiau kai į kambarį įėjo vaikinas, jis tapo visai kitas žmogus nei tas, kurį pažinojau du metus.

"Jis įtemptu balsu man sako, kad tai, kaip aš lankstau jo drabužius, yra "tiesiog... apgailėtina, juokinga ir netvarkinga", - aiškina ji.

"Tą akimirką pagalvojau: "O Dieve, aš ką tik persikrausčiau pas jį, o jau vyksta tokios absurdiškos nesąmonės."

Turint omenyje, kad gyvenau jau tris mėnesius, jį greičiausiai jau anksčiau nervino tai, kaip aš lanksčiau jo drabužius, tik dabar jis pagaliau pratrūko".

Po to, kai ji atsiprašė, prisipažino, kad tai nėra pats mėgstamiausias jos užsiėmimas ir pasiūlė jam pačiam sulankstyti savo skalbinius, pasikeitė visas jo elgesys.

"Nesiruošiu lankstyti drabužių, kuriuos tu tingi išmokti lankstyti", - prisimena ji jo žodžius.

"Kalbėjo piktai, paskui pašaipiai, o pabaigoje jis ėmė atvirai tyčiotis, tarsi vien tai, kad neišmokau lankstyti jo drabužių tam tikru būdu, būtų verta pašaipų."

Ji pastebėjo, kad viso ginčo metu kažkas jam atrodė ne taip.

"Gerai. Viskas gerai. Aš sulankstysiu visus drabužius. Galbūt tada turėsi šiek tiek suš*ktos savigarbos", - pasakė jis jai.

"Įsivaizduok, kad tavo vaikai, atsidarę stalčių, žiūrės į netvarkingą drabužių dėžę, ir koks bus jų gyvenimas."

Moteris iš karto nusprendė bėgti kuo toliau nuo šio tvarkos maniako.

Ji nuėjo į vonios kambarį pasislėpti, o kai jis išėjo, ji pasiėmė būtiniausius daiktus ir grįžo į netoliese esančius tėvų namus.

Tėvas iš karto susirūpino jos saugumu, o motina tikisi, kad tai tik nesusipratimas.

"Aš susigriebiau ir paskambinau savo vaikinui, norėdama paaiškinti, kodėl išėjau", - tęsė ji.

"Jis pakėlė ragelį ir paklausė: "Kur tu dingai? Tai tik ginčas dėl skalbinių.

Aš jau nusiraminau. Tu atrodei tokia išsigandusi".

Jis paaiškino jai, kad jau seniai turi šią problemą ir dėl jos netgi lankėsi pas terapeutą.

Tačiau moteris laikėsi savo, aiškindama, kad jis ją per daug išgąsdino ir ji mano, kad santykiai dabar turi būti baigti.

Ji paaiškino, kad po to incidento nebenori su juo būti.

Kai ji nenusileido jo bandymams ją susigrąžinti, jis ėmė grasinti: "Gerai. Tada eik velniop. Tai tavo kaltė Mano šeima daugiau niekada su tavimi nekalbės. Mano seserys. Niekada. Mano draugai. Niekada. Niekas nepatikės, kad palikai mane dėl marškinėlių lankstymo. Juokinga!"

Kitą dieną ji su tėvais grįžo į butą pasiimti savo daiktų.

Iki to laiko jau buvo sulaukusi 74 praleistų skambučių, pilnos balso pašto dėžutės ir per daug tekstinių žinučių, kad jas perskaitytų, iš dabar jau buvusio vaikino.

Jau išsiskyrusi su vaikinu ji iš bendro pažįstamo sužinojo, kad vaikino bute yra paslėptos kameros - apie tai ji nebuvo informuota nuo pat įsikėlimo.

Po išvykimo buvęs vaikinas ją dar ilgai persekiojo ir privertė jaustis taip, tarsi ji turėtų slapstytis.

Ji pažymėjo, kad dėl visos šios situacijos ji labai išsigando ir džiaugiasi, kad laiku suprato su kuo susitikinėjo pastaruosius dvejus metus ir planavo sukurti šeimą.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder