Verkianti nuotaka

Ašarojanti nuotaka pabėgo iš savo vestuvių dėl žeminančios "dovanos": kas nutiko

(1)

26 metų mergina "Reddit" papasakojo, kad iš savo vestuvių pabėgo apimta isterijos ir ašarų. Viskas įvyko dėl žeminančios "dovanos", kurią jai paruošė tėvai.

"Tai buvo tikra katastrofa. Mano šalyje per vestuves įprasta rodyti mielus vaizdo įrašus. Paprastai šiuose vaizdo įrašuose matai savo nuotraukas iš praeities.

Reikalas tas, kad esu labai pažeidžiama. Kai buvau paauglė, buvau negraži ir stora, todėl mokykloje iš manęs tyčiojosi", - prisipažino mergina.

Dabar ji numetė svorio, bet vis dar negali pamiršti savo baisaus periodo.

Tuo pat metu merginos išrinktasis visada ją palaiko, giria ir neleidžia suabejoti jos grožiu. Tačiau ji gėdijasi savo senų nuotraukų ir ne kartą apie tai pasakojo savo šeimai.

Prieš kelerius metus mergina kartu su giminaičiais dalyvavo draugės vestuvėse. Ten jie jaunikiui parodė pasityčiojantį vaizdo įrašą su draugės nelaimingomis nuotraukomis.

Mergina iš karto pasakė tėvams, kad tokio vaizdo įrašo jai nereikėtų daryti.

"Tėvas man pasakė, kad elgiuosi neprotingai, kad vestuvėse turėčiau linksmintis ne tik aš, bet ir visi kiti.

Bandžiau prieštarauti, sakydama, kad tai bus mano vestuvės ir taip, aš turėčiau linksmintis labiausiai, bet šis argumentas buvo greitai nutrauktas.

Likus mėnesiui iki vestuvių visai šeimai priminiau, kad netoleruosiu vaizdo įrašų su siaubingomis nuotraukomis. Mano tėvai pažadėjo, kad tų nuotraukų nerodys", - pažymėjo mergina.

Tačiau šeima ją apgavo. Per merginos vestuves jie parodė vaizdo įrašą su baisiausiomis nuotraukomis.

Ji buvo pasibaisėjusi ir negalėjo sulaikyti ašarų. Tuo pat metu visi aplinkui juokėsi, tik jaunikis bandė paguosti savo mylimąją.

"Vaizdo įraše pasirodė mano siaubingos nuotraukos, nuotraukos, kuriose aš valgau daug nesveiko maisto, darau keistus veidus arba tiesiog mano nuotraukos, kurių niekada niekam nerodysiu.

Mano vyro nuotraukos, kai jis buvo jaunesnis, buvo ganėtinai mielos ir nekaltos, iš jų niekas nesijuokė.

Tačiau mano buvo žeminančios ir visais atžvilgiais bjaurios.

Visi pradėdavo juoktis. Tai buvo tarsi atgaivinta trauma iš mano paauglystės metų, o žmonės juokėsi iš manęs, todėl iškart pradėjau verkti....

Paskutinis lašas man buvo, kai mama pasakė: "Na, mes visi labai džiaugiamės, kad esame čia. 

Niekada nemanėme, kad ponia Kiaulė (Piggy) ištekės, visi manėme, kad ji bus viena, gyvens pigiame nuomojamame name su savo 4 smirdinčiomis katėmis!".

Vos tai išgirdusi išbėgau iš pastato, kuriame rengėme vakarėlį.

Mano vyras nusekė paskui mane ir apkabino, o aš be perstojo verkiau ir rėkiau. Niekada anksčiau nesijaučiau tokia įžeista ir nesitikėjau, kad mano šeima manęs negerbs", - pasakojo mergina.

Po to giminaičiai išėjo į lauką. Jie ėmė barti nuotaką už tai, kad ji neva sugadino visiems šventę. Tačiau merginos išrinktasis greitai apgynė ją nuo išpuolių ir visus išvaikė.

"Grįžau namo su vyru praėjus trims valandoms po to, kai įvyko visa kova, ir verkiau visą naktį. Rytoj ketiname leistis į vestuvinę kelionę, bet nuo to laiko man kilo visiškas chaosas.

Jie neatsiprašė ir nemanau, kad atsiprašys. Ką man dabar daryti?" - Mergina paklausė.

Komentaruose naudotojai palaikė merginą.

Jie rašė: "Kartais turime pripažinti, kad mums artimi žmonės yra savanaudiški / narciziški kekšės"

"Manau, kad turėtumėte nuo jų pailsėti, sumažinti kontaktą arba visai jo atsisakyti. Jie tyčiojasi iš tavęs, jiems nereikia tavo paramos, o tau nereikia jų!"

"Pamiršk juos, tu turi vyrą, kuris tave supranta".

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder