Astrologė atskleidė, ką Tigro metai atneš kiekvienam Zodiako ženklui

(1)

Ši savaitė nepaprasta tuo, kad prasideda Naujieji, Tigro, metai pagal Rytų kalendorių. Astrologė Palmira atskleidė, kas laukia kiekvieno Zodiako ženklo.
 

Avinas (03 21–04 20)

Tai esminių permainų savaitė: prasideda Tigro metai, kurie Avinams, bent jau iki pavasario pabaigos, nebus labai įdomūs. Teks persiorganizuoti, prisiderinti prie kitų žaidimo taisyklių, išmokti nusileisti.

Savaitės pradžioje gerai jausite perspektyvas, tad tiks kurti ilgalaikius planus. Būkite taktiškesni, lankstesni bendraudami su vadovybe.

Padarykite penktadienį viską, kas nuo jūsų priklauso, kad santykiai su kolegomis, šefu ir šeima būtų šaunūs.

Pirmadienis palankus piniginiams ir turto reikalams tvarkyti. Gera proga su vadovybe aptarti jūsų uždarbio bei karjeros perspektyvas.

Jautis (04 21–05 20)

Tigras Jaučiams žada svarbių pokyčių, kurie atskleis jų charizmą.

Atėjo laikas kažką keisti, rinktis naujus kelius. Pirma savaitės pusė – optimistinis metas, kai stiprėja pasitikėjimas savimi, tampate itin žavūs ir patrauklūs.

Gautus naujus veiklos pasiūlymus verta priimti. Intriguojantis savaitgalis – galite patirti nuostabų nuotykį. Išskirtinis pirmadienis, kai tiks su vadovybe aptarti svarbiausius veiklos klausimus.

Ypatingas pirmadienis žada neabejotiną sėkmę ne tik tvarkant reikalus – dabar galite laimėti jums svarbaus asmens simpatijas.

Dvyniai (05 21–06 21)

Tigras padės Dvyniams spręsti jų veiklos klausimus. Tiesa, kol Juodasis Mėnulis neišeis iš jūsų ženklo (balandžio 13 d.), nesiimkite jokių radikalių pokyčių.

O ši savaitė – jėgos metas. Kad ir ko imsitės, viskas pavyks. Tiesa, jei gimėte birželio 11–15 d., neapsigaukite – dabar esate iliuzijų valdžioje ir galite priimti sau žalingą sprendimą. Jums geriau nieko nekeisti.

Uždarbio klausimą spręsti, ieškoti alternatyvių uždarbio šaltinių verta penktadienį arba atidėti kitos savaitės pradžiai.

Savaitgalį šauniai jausitės bet kokioje naujoje aplinkoje, gausioje draugijoje, tad eikite į įvairius susitikimus, ypač su įdomiais žmonėmis, apsilankykite koncerte, parodoje.

Vėžys (06 22–07 22)

Nors Tigras itin palankus gimusiems po Vėžio ženklu, antradienis ir pirma trečiadienio pusė – įtemptas metas, kai ne viskas išeina taip, kaip norėtųsi, tad netinka priimti atsakingų sprendimų.

Neskubinkite įvykių, palaukite savaitės vidurio, kai jūsų ketinimai bus kitokie.

Karjerai svarbūs ketvirtadienis, penktadienis ir pirmadienis – pasinaudokite šių dienų sėkme. Savaitgalio susitikimai, pažintys gali tapti svarbūs veiklai..

Liūtas (07 23–08 22)

Savaitės pradžios sėkmę lems jūsų lankstumas, mokėjimas rasti kompromisą. Jums bus siūlomi gana naudingi dalykai – verta sutikti. Tuo metu galima rizikuoti pinigais.

Tai laikas, kai gali užsimegzti ir patikimas dalykinis bendradarbiavimas, artimesni santykiai su gerbėju (-a). Nenustebkite, jei gausite pasiūlymą tuoktis. Tiesa, savaitės viduryje derėtų pasiruošti ir tam tikriems nesmagumams.

Savaitgalį vėl pasijusite puikiai – tai geros dienos viešnagėms, švęsti, pramogauti. Pirmadienį būsite kupini naujų jėgų, veiklūs ir sumanūs, jūsų atkaklios pastangos duos vaisių.

Mergelė (08 23–09 22)

Agresyvusis Tigras leis Mergelėms kiek atsipūsti, bet šią savaitę darbų tempas tik spartės, o atsakomybė augs. Net pagalvosite, kad beveik neturite asmeninio gyvenimo, kad vis privalote ką nors daryti, už kažką atsakyti ar paklusti.

Pirma savaitės pusė gera deryboms, taikytis, nutrūkusiems ryšiams atnaujinti.

Gana svarbus penktadienis – pavyks reikalingu metu susitikti su reikalingu žmogumi, išgirsti įkvepiantį patarimą. Reikšmingas pirmadienis – gautus dalykinius, finansinius pasiūlymus galite drąsiai priimti.

O štai savaitgalį būkite atsargesni ir diplomatiškesni – tai sudėtingas metas ir jį geriausia praleisti ramiai ilsintis.

Organizatorių nuotr.

Svarstyklės (09 23–10 23)

Tigras vers Svarstykles kibti į darbus. Tiesa, šią savaitę jūsų nuotaikos bus šventiškai pakilios ir gilintis į reikalus nesinorės. Savaitės pradžia – džiugus metas, kai galima priimti lemtingą sprendimą jausmų srityje. Savaitės vidurys tinkamas užvilkintiems reikalams.

Įvairiems susitarimams itin naudingas penktadienis – gautus pasiūlymus priimkite. Itin romantiškas savaitgalis, palankus meilės pasimatymams, romantiškoms pažintims.

Esminį dėmesį skirkite savo porai. Pirmadienis atneš laimę mėgstantiems rizikuoti, veltis į avantiūras.

Skorpionas (10 24–11 22)

Tigras žada Skorpionams neabejotiną sėkmę. Kad ir kas nutiktų, Tigras jus gelbės – nusišypsos laimė net ten, kur nesitikėsite.

Antradienis, trečiadienio pirma pusė nepalankus metas aktyviai veiklai, verta daugiau dėmesio skirti namams. Stiprūs ir energingi pasijusite savaitės viduryje, bet nereikėtų labai persistengti – taupykite jėgas.

Penktadienis tinkamas svarbiems darbo susitikimams ir susitarimams.

Būkite atidesni sveikatai savaitgalį. Imkitės šiomis dienomis nebaigtų, užvilkintų darbų. Savaitgalis, pirmadienis palankūs pirkti vertingus daiktus, techniką namams.

Šaulys (11 23–12 21)

Tigras skatins apmąstymus, nugramzdins į praeitį. Nepasiduokite šią savaitę liūdnokoms mintims: kam sau gadinate nuotaiką galvodami, ko esate nepadarę?

Ypač savaitės viduryje pasistenkite mažiau iš savęs reikalauti. Venkite skubotų sprendimų ir veiksmų, niekam nieko nežadėkite, mažiau iš kitų reikalaukite. Jei ketinate ką nors vertingesnio įsigyti, tam tiks pirmadienis.

Savaitės viduryje taps svarbu neleisti pasireikšti Šaulio temperamentui. Savaitgalį jūsų nuotaikos vėl bus žaismingos, būsite pasiruošę naujoms romantiškoms pergalėms.

Šiomis dienomis gali apimti noras ką nors radikaliai pakeisti santykiuose su mylimu asmeniu ar ką nors karštai įsimylėti.

Ožiaragis (12 22–01 19)

Tigras jus išmokys greitai ir lengvai pasiekti norimus tikslus. Tiesa, šią savaitę tai pavyks nebent antradienį bei trečiadienio pirmąją pusę, kai galite tikėtis gerų naujienų.

Vėliau iki penktadienio vakaro netikęs laikas kuo nors svarbiu ar sudėtingu darbe užsiimti, nepalankus ir kelionėms, pažintims užmegzti.

Penktadienis, savaitgalis puikūs kviestis talkininkų ne tik dalykiniams reikalams sutvarkyti, bet ir namie ką nors nuveikti – jums seksis vadovauti, palaikyti pakilią nuotaiką.

Šiomis dienomis verta daugiau pabendrauti su tėvais.

Pirmadienis itin palankus ir puikus svarbiam sprendimui priimti, atsakingiems susitarimams. Tai vilčių išsipildymo metas, kai galimas ir ypatingas susitikimas ar nauja pažintis.

Vandenis (01 20–02 18)

Tigras taps naudingu padėjėju sprendžiant finansines problemas, stiprinant sveikatą. Tai jausite visą šią sėkmingą savaitę, kai netikėtu būdu išsispręs seniai varginanti problema.

Būsite veiklūs, sumanūs – jei jau atšventėte gimtadienį, galite imtis ko nors naujo.

Kitiems verta dar luktelėti – tiesiog viską stebėti, kaupti informaciją. Šiomis dienomis verta aiškintis nesklandumus su mylimu asmeniu – jūsų įtarimams pagaliau ateis galas. Ypač penktadienis palankus bendrauti, biurokratiniams reikalams tvarkyti.

Savaitgalis – nepaprastų susitikimų, įkvepiančių naujienų metas. Pirmadienis ypatingas, kai netikėtai viskas pasisuka jums palankiausiu būdu.

Diena tinkama finansinėms problemoms spręsti, ilgalaikiams sandoriams pasirašyti, investuoti į nekilnojamąjį turtą.

Žuvys (02 19–03 20)

Tigras jums užkrauna sudėtingą valdovo naštą. Tai ir didelė jėga, sėkmė, ir iššūkiai, verčiantys rizikuoti. Tiesa, savaitės pradžia nebus tinkama rizikingiems sumanymams. Tam palankesnis savaitės vidurys.

Trečiadienis, ketvirtadienis, penktadienis – jūsų lyderystės metas, kai reikia pakovoti už save. Ypač penktadienis palankus su darbdaviu aptarti jums svarbias veiklos sąlygas, perspektyvas.

Savaitgalis – netikėtų džiugių dovanų metas. Pirmadienis puikus svarbiems susitikimams bei susitarimams, kai laiku sutiktas žmogus ar ištartas žodis radikaliai pakeičia ateitį.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder