Astrologė: dviem ženklams ateina jų sėkmės dienos

Astrologė Palmira pasidalino patarimais kovo 28–balandžio 3 dienoms. Vėžių ir Žuvų laukia jų sėkmės dienos.

 

Avinas (03 21–04 20)

Nors prasidėjo Avino metas, atnešdamas jėgą, stiprindamas pasitikėjimą savimi, iki penktadienio vargu pajusite pagyvėjimą savo gyvenime. Tai gana pasyvus laikas, skirtas atsitraukti nuo reikalų ir pailsėti.

Bent jau nieko naujo nesiimkite – darykite tai, kas gerai žinoma. Ne laikas ir su vadovybe aptarinėti jūsų karjeros ar uždarbio klausimus.

Savaitgalis, pirmadienis vers sukrusti. Jei tektų tvarkyti neatidėliotinus reikalus, kur nors išvykti, būkite atidūs, kad per skubėjimą ko nors svarbaus nesupainiotumėte ir nepakliūtumėte į nemalonią istoriją.

Saugokite gerus santykius su tais, kuriuos mylite.

Jautis (04 21–05 20)

Veiklai, kelionėms ir skubiems reikalams antradienis, trečiadienis puikiai tiks.

Tai gerų pasiūlymų, naudingų susitikimų, svarbių pažinčių metas. Įgysite neregimą paramą, užtarimą – aplinkiniai jums simpatizuos.

Penktadienis, savaitgalis vers stabtelėti ir susitelkti į senas problemas darbe, šeimos reikalus – šis metas vers galvoti apie neišsipildžiusias svajones, nesusipratimus bendraujant su artimaisiais, apie pirkinius namų ūkiui.

Neleiskite sau dūsauti dėl to, ko neturite, vien todėl, kad gana greitai, po kelių mėnesių, ateis laikas (jis tęsis visus metus), kai gausite tai, ko norite.

Dvyniai (05 21–06 21)

Nuo antradienio – ramybės, susitaikymo laikas. Iki savaitgalio turite gerą progą išspręsti seną nesantaiką, rasti pinigų svarbiam pirkiniui, skolai grąžinti.

Galima skolintis pinigų ilgam. Savaitgalis bus gana aktyvus – atsiras jėgų imtis sunkių darbų, įveikti kliūtis kelyje į tikslą.

Sekmadienį, pirmadienį nemėginkite veltis į kovą, konfliktus – tai nusivylimų, net savotiško pralaimėjimo dienos, kai galite prarasti geras pozicijas.

Nemėginkite aiškintis santykių tiek darbe, tiek su artimaisiais, ypač mama. Nesistenkite jų mokyti, bet ir nekaltinkite savęs dėl visos šeimos problemų.

Vėžys (06 22–07 22)

Antradienis, trečiadienis (iki pietų), ketvirtadienis (po pietų) – jūsų pergalių laikas. Tvarkykite svarbius reikalus, susitikite su tais, kurie gali padaryti įtaką jūsų ateičiai. Bus svarbi jūsų valia, užsispyrimas. Būkite drąsūs, ryžtingi.

Dabar, kai Marsas jūsų ženkle, turite galimybių pakeisti svarbius dalykus jums reikalinga linkme.

Savaitgalį galite pajusti, kad kažkas praslysta pro šalį, kad nebesuvaldote situacijos. Ir nemėginkite to daryti – ne laikas pūsti prieš vėją.

Venkite kaltinimų šeimoje, nepasikliaukite mažai pažįstamais asmenimis, labiau pasaugokite pinigus, turtą.

Liūtas (07 23–08 22)

Sunkių darbų iki penktadienio planuoti nereikėtų. Tarkitės su išmanančiais žmonėmis jums sudėtingais klausimais.

Verta ko nors mokytis. Palankios išvykos, komandiruotės. Kad ir kuo užsiimsite, labiau orientuokitės į intuiciją. Pasikliaukite pirmu įspūdžiu.

Savaitgalį gali būti nesklandumų, jei mėginsite tvarkyti piniginius reikalus, jei sugalvosite aptarti su antrąja puse jūsų santykius, šeimos biudžetą.

Negadinkite sau nuotaikos tikėdamiesi, kad kažkur laukia jūsų tikroji meilė. Nesugalvokite taip vertinti naujo savo gerbėjo (-os) – tik tuščiai laiką sugaišite.

Mergelė (08 23–09 22)

Nuo antradienio palankus metas užsiimti svarbiais reikalais, ką nors pakeisti, perdaryti. Nepraleiskite progos ir svarbiam pokalbiui su viršininku, naujiems sandoriams antradienį, ketvirtadienį.

Tai gerų permainų dienos, kai reikia priimti naujus pasiūlymus, palanku užsiimti veiklos plėtimu. Aplinkiniai jus vertins, įgysite gerų draugų, patikimų sąjungininkų.

Nuo penktadienio jau kitoks metas. Kad ir kokį viliojantį pasiūlymą išgirstumėte savaitgalį, neskubėkite sakyti „taip“.

Svarstyklės (09 23–10 23)

Būsite energingi, sumanūs, tad neatidėliodami imkitės svarbių reikalų. Reikšmingas antradienis – konkurencinėje kovoje tapsite nugalėtojais.

Penktadienį, savaitgalį nesiimkite jokių ryžtingų veiksmų – dabar bus lengva sugadinti tai, kas jau ėmė tvarkytis. Neskubėkite užbaigti reikalų, dėl kurių dvejojate, apsispręsti santykiuose su mylimu asmeniu – vargu ar tai bus teisingas pasirinkimas.

Sekmadienį pasistenkite labiau atsiriboti nuo aplinkinių – jums reikia ramiai vieniems pailsėti. Pirmadienis netinkamas reikalams tvarkyti, kelionėms.

Skorpionas (10 24–11 22)

Nuo antradienio imkitės atsakingų reikalų. Bus taip, kaip norėsite, gausite tai, ko sieksite.

Jumis žavėsis, jus palaikys, rems. Šios dienos palankios svarbiems darbo klausimams spręsti. Galima žengti atsakingą žingsnį.

Būkite atidesni savo sveikatai. Svarbu tinkamas darbo ir poilsio režimas, būkite atidesni maisto kokybei.

Nuo penktadienio kiek sudėtingesnis metas. Jums reikia laiko, kad galėtumėte į dabartinę situaciją pažvelgti blaiviau.

Nesklandumų neskubėkite spręsti dabar. Savaitgalį, pirmadienį išvysite, kas yra tikrieji draugai, o kas sėkmingai imituoja gerus santykius.

Šaulys (11 23–12 21)

Šią savaitę būsite pajėgūs įveikti slegiančius rūpesčius. Tiktų tvarkyti reikalus, susijusius su skolomis, mokesčiais, draudimu, paveldėjimu.

Penktadienį spręskite keblumus, iškilusius dėl kelionių į užsienį, darbo, gyvenimo užsienyje.

Jei turite artimųjų, kurie šiuo metu toli nuo jūsų, vertėtų daugiau pabendrauti, aptarti, kas slegia.

Neatidėkite to sekmadieniui, pirmadieniui, kai gali apimti liūdnos, netikusios mintys. Negalvokite, kad nutolstate.

Panašios mintys gali varginti ir tuos, kurie gyvena šalia. Nepasiduokite tokioms nuotaikoms, nesiimkite dėl to reikšti pretenzijų.

Ožiaragis (12 22–01 19)

Svarbi, daug kuo sėkminga savaitė.

Tai neblogas laikas pasišnekėti su šefu, siūlyti jam savo idėjas, kreiptis į naują darbdavį, susitikti su partneriais, pasirašyti sandorį, naują darbo sutartį.

Savaitgalis, pirmadienis atvers akis, parodys jūsų klaidingus įsitikinimus, žalingus įpročius.

Neišsigąskite, jei kai ką sukrečiančio išvysite žmoguje, kurį gerbėte, mylėjote. Jei taip nutiktų, būkite atidūs, kad nepristigtumėte objektyvumo.

Vandenis (01 20–02 18)

Nuo antradienio – naudingų pastangų, sėkmingų darbų metas. Tai, kas anksčiau nepavyko, strigo, pagaliau pavyks sutvarkyti.

Pasistenkite kuo daugiau nuveikti, kad kitam mėnesiui nereikėtų atidėti sudėtingų problemų sprendimo. Penktadienis geras deryboms, įvairiems susitarimams. Daugiau bendraukite.

Beje, galimos ir lemtingos romantiškos pažintys.

Sekmadienis, pirmadienis gana sudėtingi, tad nieko svarbaus ar pavojingo nereikėtų planuoti.

Vis dėlto net ir neigiami dalykai turi privalumų, pvz., sužinosite, ar tikrai galite pasitikėti mylimu asmeniu, dalykiniais partneriais, paaiškės, kiek esate atsparūs stresui.

Žuvys (02 19–03 20)

Nuo antradienio – jūsų sėkmės dienos, kai galima išspręsti kebliausius klausimus. Veikite – jums pavyks!

Daugiau bendraukite, tarkitės su draugais – kils naujų gerų idėjų. Pats laikas ieškoti pagalbininkų, sąjungininkų. Iki savaitgalio tęsis intensyvus metas, kai verta imtis svarbių reikalų.

Beje, šiomis dienomis jūsų nuotaika bus itin romantiška, sulauksite daug dėmesio iš mylimo asmens. Galima ir nauja romantiška pažintis.

Savaitgalį atsipalaiduokite: dėl poilsio stygiaus gali užvaldyti įtampa, prislėgti liūdnos mintys. Jei taip nutiktų, pamėginkite užsiimti kuo kitu nei dabar.

Nesiimkite aiškintis meilės santykių, ypač su sutuoktiniu, nekalbėkite blogai apie antrąją pusę, šeimą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder