Astrologė įspėja: Ši pilnatis yra labai galinga ir sudėtinga

Ši pilnatis yra labai galinga, sudėtinga ir energetiškai įkrauta! Pilnatis praeis išilgai Liūto – Vandenio ašies ir taps sudėtingų Marso, Saturno, Urano astrologinių aspektų dalyve.

„Karminiai mazgai šiuo metu vaidina labai svarbų vaidmenį visame pasaulyje. Tai reiškia, kad visi įvykiai, taip pat jūsų žodžiai ir veiksmai, bus lemtingi.

Visas rugpjūtis yra lemtingo pobūdžio, o šis Pilnaties laikotarpis mums išryškina tas sritis, kuriose artimiausiu metu vyks pokyčiai.

Kažkas šiuo metu gali turėti įvykių, prasidėjusių sausio pabaigoje, vasario mėnesį, kulminaciją. Kai kurie, priešingai, deda pamatus ateičiai.

Paprastu lygmeniu Pilnatis gali reikštis kaip slėgio kritimas, galvos skausmai, emociniai išgyvenimai, pusiausvyros sutrikima arba atvirkščiai – džiaugsmas ir energijos antplūdis. Nors jau turbūt ketvirtadienį nervinė įtampa galėjo pasiekti aukščiausią tašką ir baigtis emocinėmis iškrovomis ar konfliktais.

Globalesniu mastu- netolimoje ateityje tam tikri pasauliniai įvykiai sulaužys praeities pagrindus ir stereotipus. Paaštrės finansinės krizės, kai kurie neteks stabilių pajamų, įprasto gyvenimo ritmo.

Tačiau nepamirškite, jog bet kokie priverstiniai ir staigūs pokyčiai visada baigiasi stabilizavimu ir naujomis galimybėmis. Svarbiausia nepalūžti po likimą keičiančių planetų junginių ir nebijoti eiti į naują etapą.

Kai kurių galbūt laukia nauji pasirinkimai ir sprendimai: pavyzdžiui palikti viską taip, kaip yra arba privalomai kažką keisti, būti visumos dalimi ar veikti atskirai ir eiti į naujus vandenis.

Ką gi, tas Uranas- netikėtumų planeta, kuri visada mus išvaduoja nuo nereikalingo, pasenusio, kad ir kaip mums tai atrodytų reikalinga ir svarbu.

Mes tokie, jog nemėgstame paleisti to kas sena, net jei tai mus slegia ir traukia atgal. Bet Uranas gi tam ir skirtas – pjaukite velniop viską kas jau atgyveno..."

Ingrida Poccia

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder