Atskleidė, kad jauna mergaitė, vaidinusi spektaklyje, yra tirono Kim Jong Uno dukra?

Paslaptingoji Šiaurės Korėjos diktatoriaus Kim Jong-uno dukra pirmą kartą galėjo būti nufotografuota ir atpažinta kaip mergaitė, pasirodžiusi kartu su tironu neseniai vykusiame šou, - paskelbė thesun.co.uk.

Mergaitė - ekspertų preliminariai įvardyta kaip Kim Ju-ae - pasirodė šio mėnesio pradžioje vykusiose nacionalinės dienos iškilmėse.

Kodėl manoma, kad ši mergaitė gali būti paslaptingoji Kim Jong-uno dukra?

Mergaitė buvo nufotografuota grupėje su savo numanomais tėvais Kim ir jo žmona Ri Sol-juKreditas:

Žinoma, kad Kim Jong-unas turi dukrą, tačiau ji niekada anksčiau nebuvo pastebėta.

Ji buvo viena iš kelių vaikų, atliekančių dainą Kim Jong-unui ir jo žmonai Ri Sol-ju.

Tačiau kažkas apie į ją atkreipė ypatingą dėmesį.

Rašydamas slapyvardžiu Samhero, vienas tinklaraščio analitikas atkreipė dėmesį į tai, kaip Ri Sol-ju pasirodymo pabaigoje elgiasi būtent su šia mergaite.

Ji uždeda ranką vaikui ant nugaros ir matoma, kaip ji asmeniškai su ja kalbasi.

O kai kiti vaikai būriuojasi aplink Kim Čen Uną, šokinėdami iš susijaudinimo, ji atrodo ramesnė, net paima kitos mergaitės ranką, kad sulaikytų ją, kai ši seka paskui jį per arti.

Kim bičiulis krepšinio legenda Dennisas Rodmanas patvirtino, kad diktatorius turi dukrą, ir 2013 m. po vizito Šiaurės Korėjoje pavadino ją naujagime Ju-ae.

Vadinasi, mergaitei būtų maždaug 9 ar 10 metų - tai atitinka vaiką naujajame vaizdo įraše.

Kaip suprantama, ji yra vidurinysis Kimo vaikas - valdovas su žmona pirmojo vaiko susilaukė 2010 m., o trečiojo - 2017 m.

Analitikas Samhero pastebėjo ir daugiau užuominų.

Prasidėjus dainavimui kamera sutelkia dėmesį į ją, užtrunka kelias sekundes ir nuolat grįžta prie jos.

Tuo tarpu jos išvaizda taip pat išsiskiria - ji yra vienintelė mergina, nešiojanti nuleistus plaukus, ir vienintelė mūvinti baltas kojines.

Be to, atrodo, kad ir patys Kimai labai įsitraukę į pasirodymą - vienu metu kamera tiesiogiai perskrodžia spinduliuojančią pirmąją šeimą ir stambiu planu užfiksuoja mergaitę.

Kartais net galime įžiūrėti tirono seserį Kim Yo-jong, kuri, matyt, šluostosi ašaras.

Kiti pastebėjo, kad mergaitė koncertavo tik vieną kartą, kai dalyvavo tironas, ir, matyt, praleido pakartotinį pasirodymą kitą vakarą.

Šiaurės Korėjos elito ekspertas Maiklas Maddenas (Michael Madden) teigė, kad Kimo dukra būtų panašaus amžiaus kaip ir minėtoji mergaitė.

Tačiau jis pabrėžė, kad pernelyg didelis dukters viešinimas gali kelti pavojų Kimui.

M. Maddenas sakė: "Kim Kim yra labai svarbus žmogus: "Kai Kim Jong-unas buvo vaikas ir paauglys, jis buvo slepiamas nuo visų, išskyrus aukščiausio Šiaurės Korėjos elito atstovus, kurie palaikė artimus giminystės ar asmeninius ryšius su jo tėvu.

"Šiaurės Korėjos elitas negalėjo bendrauti su juo ar jo broliais ir seserimis be tėvo sutikimo.

"Potencialūs priešininkai tarp Šiaurės Korėjos elito, jei žinotų lyderio vaikų tapatybę, galėtų apčiuopti pažeidžiamą vietą.

Šiaurės Korėjos valdantysis režimas yra liūdnai pagarsėjęs griežta informacija apie savo pirmąją šeimą.

Pats Kim Jong Unas savo tautiečiams tapo žinomas tik 2010 m., likus metams iki jo tėvo ir pirmtako Kim Jong Ilo mirties.

Taip pat vis dažniau spėliojama, kad paslaptinga moteris, neseniai pastebėta sekanti diktatorių, yra jo pusseserė Kim Sol-song.

Tačiau taip pat spėjama, kad ji gali būti popžvaigždė, tapusi padėjėja, kuri kadaise grojo garsioje Šiaurės Korėjos grupėje "Moranbong Band".

Organizatorių nuotr.

Sidebar placeholder