Be partnerio scenoje Donato Čižausko likęs Karolis Akulavičius – apie naują dueto narį ir bjauriausius gandus, kuriuos teko išgirsti

(1)

Donato Čižausko mirtis negrįžtamai paveikė jo šeimos, artimųjų, draugų gyvenimus ir paliko labai didelį skausmą. Taip jau nutinka, kad garsių žmonių mirtys apauga legendomis ir paskalomis.

Be scenos partnerio likęs Karolis Akulavičius sako, kad jam teko atlaikyti komentarų, replikų ir „viską žinančių” ekspertų pasisakymų laviną, tarp kurių buvo begalė bjaurių žodžių. Ne tik apie grupę, bet ir apie jos globėją Žilviną Žvagulį.

„Skaudžiausia, kad buvo kalbama, jog Donatas pavargo nuo prodiuserių, kad jo niekas nesuprato. Anaiptol, to nebuvo, dėkoju Žilvinui už visą pagalbą, mes iki šiandien su juo bendraujam“, – kalbėjo Karolis Akulavičius.

Liko daugybė muzikinių kūrinių, kuriuos Donatas sukūrė ne tik grupei „2 Donatai“, bet ir kitiems atlikėjams. Už skambančias dainas ir toliau bus mokami autoriniai atlyginimai. Karolis sako, kad Žilvinas Žvagulis visą šį turtą perdavė Donato šeimai.

„Jis labai žmogiškai, žemiškai perleido absoliučiai visas autorines teises Donato dukrytei Atėnei. Norėčiau padėkoti Žilvinui Žvaguliui, kuris mus suformavo, kuris mus įleido į didžiąją sceną, jis  mus išmokė, mes tobulėjom, jis mums suteikė sparnus ir mes po trijų metų pradėjom skrist, sėdom už savo vairo“, – kalbėjo Karolis.

Artimiausio kolegos mirtis Karoliui sukėlė ne tik skausmą, bet ir absoliučią nežinią. „2 Donatų“ duetas buvo pagrindinis Karolio pragyvenimo šaltinis ir pagrindinė veikla. Jis nė minutės nesuabejojo, kad jo vieta yra scenoje ir Donato dainos turi skambėti.

„Buvau pas Donato tėvelius, pas Donato žmoną, turėjom be galo šiltą pokalbį. Ir man dabar dar ramiau, nes tėveliai palaimino, sako, Karoli, mes norim, kad šita muzika skambėtų, skambėtų profesionaliai ir kad neužgestų. Tai mano misija yra toliau važiuoti, dainuoti ir džiuginti“, – kalbėjo Karolis.  

Karolis Donato dainas dainuos ne vienas. Į grupę grįžta Donatas Balvočius, kuris su Donatu Čižausku ir pradėjo grupės „2 DONATAI“ veiklą. Duetas susipažino LNK projekte „Lietuvos balsas“.

Koncertuodami ir dovanodami klausytojams Donato Čižausko kūrinius, vaikinai prisidės ir prie Donato šeimos finansinio stabilumo. Karolio ir Donato duetas nesivadins „2 Donatais“.

„Su šeimos nariais aptarėme, kad šito pavadinimo tikrai nepaliksime. Gal per anksti kalbėti, bet turim tokią viziją, kad liks tiesiog skaičius ir nuostabūs vardai – Donatas ir Karolis. To užtenka, pseudonimų nereikia“, – kalbėjo Karolis.

Pirmasis pasirodymas didžiojoje scenoje naujo dueto laukia balandžio 1 dieną koncerte, skirtame Donato Čižausko atminimui.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder