Bradas Pittas teigia, kad Angelina Jolie pardavė savo dalį jų vynuogynų, kad jam "pakenktų"

Remiantis teisiniais dokumentais, kuriuos matė "Daily Mail", Bradas apkaltino savo buvusiąją bandymu jam pakenkti, nes ji slapta pardavė savo Prancūzijos vynuogyno akcijų paketą "rusų oligarchui", turinčiam "blogų ketinimų".

Į šį planą, kaip teigiama, taip pat buvo įtrauktas planas visiškai perimti daugiamilijoninio Brado verslo kontrolę.

47 metų Angelina pardavė savo pusę "Chateau Miraval" vyninės kompanijai, kuriai vadovauja Jurijus Šefleris, vadovaujantis bendrovei, gaminančiai rusišką degtinę "Stolichnaya".

Tačiau, pasak dokumentų, "Stolichnaya" prekės ženklas dabar yra apribotas, dėl Vladimiro Putino invazijos į Ukrainą.

"Stolichnaya" buvo boikotuojama visame pasaulyje..." - teigiama dokumentuose.

Angelinos pardavimo motyvas buvo "padaryti žalą" Bradui", - teisiniuose dokumentuose teigė aktoriaus advokatas.

"Ji slapta siekė tariamo pardavimo, o vėliau jį įvykdė, tyčia neleisdama Pittui žinoti ir sąmoningai pažeisdama sutartines Pitto teises."

Toliau advokatas tęsė: "Pitas buvo kaltinamas tuo, kad, kaip ir jo tėvai, nevykdė savo įsipareigojimų: "Taip Jolie siekė pasisavinti pelną, kurio neuždirbo, ir grąžą iš investicijų, kurių nepadarė. Be to, tariamu pardavimu Jolie siekė pakenkti Pittui.

"Jolie žinojo ir ketino, kad Šefleris ir su juo susiję asmenys bandys kontroliuoti Pitto sukurtą verslą ir pakenkti Pitto investicijoms."

Dar rugsėjį buvusi pora pasiekė susitarimą dėl jų 164 mln. dolerių vertės Prancūzijos dvaro pardavimo, kuris atvėrė kelią žvaigždei parduoti savo dalį "Chateau Miraval".

Archyvų nuotr.

Nepaisant susitarimo, 58 metų vyras pateikė ieškinį prieš Angeliną ir teigė, kad ji bando parduoti savo dvaro dalį, nesuteikdama Brado "pirmumo teisės ir pelno".

Archyvų nuotr.

Kovojantys buvę sutuoktiniai turi šešis bendrus vaikus: Maddox, 20 m., Pax, 18 m., Zahara, 17 m., Shiloh, 16 m., Vivienne ir Knox, 13 m.

Šešių vaikų mamos advokatai anksčiau apkaltino "Septynių" žvaigždę pasinaudojus savo "įžymybės" statusu, kad pakeistų jų globos sutartį.

Bradui jų vaikų "bendra globa" buvo suteikta dar 2021 m. gegužę.

Nors Bradas apie jų išsiskyrimą nedaugžodžiavo, Angelina kartą britų laikraščiui "Guardian" sakė, kad patirti išgyvenimai ją "palaužė".

Ji pasakojo leidiniui, kad jos skausmas truko ilgiau nei penkerius metus nuo išsiskyrimo su Bradu, ir sakė: "Tam tikra prasme tai buvo pastarasis dešimtmetis.

"Daug ko negaliu pasakyti."

Archyvų nuotr.

Ekrano nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder