Britė anoreksikė per 2 metus tapo tikra sensacija: kaip mergina įveikė ligą

Britė Emily Brand būdama 17 metų svėrė apie 30 kilogramų. O dabar ji yra labai pasitempusi ir sveikai atrodanti moteris. Jai pavyko susidoroti su baime valgyti, ji išmoko žiūrėti į save veidrodyje neverkdama.

Organizatorių nuotr.

Tai tik tam, kad pakeistų vieną savo priklausomybę kita. Emily yra apsėsta naujo tikslo - užsiauginti kuo daugiau raumenų, todėl ji ilgas valandas praleidžia sporto salėje.

Postūmis susirgti anoreksija gali būti bet kokios smulkmenos: neatsargus draugų ar mylimo žmogaus žodis, mokslo draugų juokeliai ir pan. Brand teigia, kad visos problemos jai prasidėjo sulaukus 11 metų. Draugės ėmė tyčiotis iš jos antsvorio.

Dabar, žinoma, ji supranta, kad visa tai buvo labai kvaila. Bet tada mergina nutarė, kad reikėtų mažiau valgyti.

Emily iš pradžių atsisakė pusryčių, vėliau nustojo valgyti pietus mokykloje, o galiausiai pati privertė save suvalgyti tik vieną obuolį per dieną.
 

Organizatorių nuotr.

Tuo pačiu metu ji pradėjo bėgioti vidutines ir ilgas distancijas, o tai atėmė iš jos daug energijos.

Mergina pradėjo dažnai bartis su mama, kuri bandė įtikinti dukrą, kad ši daro nesąmones. Būdama 14 metų Brandas pirmą kartą pateko į ligoninę ir buvo labai apgailėtinos būklės.

Ji net negalėjo savarankiškai pajudėti, teko važiuoti invalido vežimėlyje.

Iš ligoninės ji buvo išrašyta tik po metų. Tačiau visos gydytojų priemonės nedavė jokio rezultato. Emily vėl pradėjo atsisakyti maisto, anoreksija neatsitraukė. Ji prisimena:

„Pažiūrėjau į save veidrodyje ir nejaučiau nieko kito, tik neapykantą ir pasibjaurėjimą. Jaučiausi neįtikėtinai stora. Nemačiau objektyvaus vaizdo ir nesupratau, kas iš tikrųjų esu. Nors mano šonkauliai jau buvo atsikišękyšoti, vis tiek maniau, kad turiu per daug antsvorio.

Būdama 17 metų ji svėrė vos 31 kilogramą. Ji vėl atsidūrė ligoninėje, kur buvo maitinama jėga.

Žinoma, Emily bandė priešintis, slaptai išmesdama maistą ir maistingus kokteilius. Tačiau vieną dieną ji suprato, kad jei nesilaikys gydytojų rekomendacijų, iš poliklinikos savo kojomis nebeišeis.

Su baisia ​​liga merginai susidoroti padėjo specialistai. Ji priaugo svorio, taip pat išmoko žiūrėti į save veidrodyje ir nematyti ten monstro.

Jos baimė valgyti beveik išnyko.

Organizatorių nuotr.

Po kelių mėnesių, kai buvo išrašyta iš ligoninės, svėrė 44 kilogramus. Jos galvoje jau kažkas pasikeitė. Ji nusprendė, kad laikas pokyčiams.

Po poros metų Brandas jau svėrė 53 kilogramus. Anot jos, ji priaugo 9 kilogramus raumenų masės, ir tapo labai įspūdingos figūros savininke.

Ji nuolat lankėsi sporto salėje, tačiau dėl anoreksijos greitai pasiekti sėkmės nebuvo įmanoma.

Paaiškėjo, kad jos dieta buvo suplanuota neteisingai.

Sporto salėje ji susitiko su treneriu Robu Reinaldo ir jis pasiūlė jai padėti, tačiau su sąlyga, kad ji atidžiai apsvarstys savo meniu.

Šiuo metu britė valgo 6 kartus per dieną, bendras kalorijų skaičius siekia apie 3 tūkst.

Ji tikrai pasikeitė, joje nieko neliko iš buvusios liesos merginos. Dabar Emily kone kasdien skelbia savo nuotraukas, kuriose demonstruoja savo raumenis.

Vargu ar jos treneris patarė galvoti tik apie mitybą.

Ne paslaptis, kad natūraliu būdu, esant atitinkamoms apkrovoms per metus, raumenų masė padidės ne daugiau kaip 4 kilogramais. Todėl galima daryti prielaidą, kad kultūristas naudojo „chemiją“ – augimo hormonus, testosteroną ir pan.

Keista, kad ji nebijojo šalutinio poveikio organizmui.

Nugalėjo aistra sportui. Tai jau tapo kita priklausomybe.

Taip, ji pasveiko nuo anoreksijos, bet dabar ji turi visiškai kitokią problemą.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Pagal pic-words.ru parengė Tomas GINTARIUS

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder