Brito sėkmės istorija – nuo seno krėslo iki 3 mln. svarų vertės vilos Ispanijoje

Tikru laimės kūdikiu galima vadinti vieną britą, kuris tiesiog norėjo nusipirkti naudotą krėslą, o galiausiai laimėjo 3 mln. svarų sterlingų vertės vilą Ispanijoje ir 250 000 svarų sterlingų grynaisiais.

O viskas prasidėjo nuo to, kad 52 metų Grahamas Dunlopas nuvyko atsiimti naudoto odinio krėslo, kurį nusipirko iš moters internete. Ši jam pasakė, kad jis gali jį gauti nemokamai, jei paaukos Alzheimerio tyrimų organizacijai „Alzheimer's Research UK“.

Jis paaukojo, bet paskui nusprendė dalyvauti „Omaze“ prizų loterijoje, pastebėjęs, kad ši loterija remia minėtą labdaros organizaciją. Ir būtent šioje loterijoje vyras laimėjo daugiau nei 3 mln. svarų sterlingų vertės įspūdingos vilos Ispanijoje raktus ir 250 000 svarų sterlingų grynaisiais pinigais, rašo „The Daily Mail“.

„Priežastis, dėl kurios dalyvavau loterijoje, iš tiesų yra gana atsitiktinė: jau kurį laiką norėjau įsigyti fotelį savo namų biurui, ir vienas toks fotelis pasirodė „Gumtree“ svetainėje. Nuvažiavau jo pasiimti, bet kai atvažiau, moteris atsisakė paimti už jį pinigus.Vietoj to ji paprašė, kad kiek nors pinigų pervestume Alzheimerio labdaros organizacijai, nes jos miręs vyras sirgo demencija“, – pasakojo G. Dunlopas.

„Taigi paaukojau Alzheimerio tyrimų organizacijai „Alzheimer's Research UK“, tada pamačiau, kad jie taip pat bendradarbiauja su „Omaze“, todėl nusprendžiau sudalyvauti jų loterijoje ir tada visai pamiršau apie tai. Mano žmonai iš pradžių nepatiko mano naujas krėslas, bet, žinoma, dabar ji jį be galo myli! Krėslą tikrai atsivešiu, nors šalia baseino jis gali atrodyti šiek tiek keistai“, – juokavo vyras.

Jiedu su žmona yra vedę jau 15 metų ir turi du vaikus bei augina du šunis. Dviejų vaikų tėvas yra kilęs iš Edinburgho, bet prieš 30 metų persikėlė gyventi į Angliją. Pastaruosius 25 metus jis dirba IT srityje.

Beje, vyras vis dar turi šį krėslą, kuriame dažnai mėgsta gulėti vienas iš jo šunų.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder