Broliai Lavrinovičiai prabilo apie vakarėlius po varžybų: „Taip vyksta, kad neatsimenam“

Atrodo, kad be brolių Lavrinovičių krepšinio arena neįsivaizduojama. Vis dėlto broliai kelia sparnus ir baigia savo krepšininkų karjerą – tačiau išeiti jie neplanuoja neatsisveikinę. Birželio 18 dieną vyrai rengia tikrą šventę, kurioje susirinks krepšinio senbuviai. Jie „Power Hit Radio“ eteryje papasakojo apie šventę ir nuotaikingus vakarėlius po varžybų.
 

Organizatorių nuotr.

Broliai Lavrinovičiai prabilo apie vakarėlius po varžybų: „Taip vyksta, kad neatsimenam“ (nuotr. Instagram)

„Power Hit Radio“ eteryje ketvirtadienio vakarą pasirodė broliai Kšištofas ir Darijuš Lavrinovičiai. Padėkos šventę „Broliai. Karjeros finalas“ birželio 18 dieną rengiantys broliai džiaugiasi, kad daugybė krepšininkų sutiko atvykti iš stovyklų ar net iš šeimos atostogų.

„Mums svarbiausia buvo tai, kad visi krepšininkai geranoriškai sutiko. Mes buvome suplanavę pakviesti 30 krepšininkų ir galvojome, kad apie 20 turėtų sutikt. Mums motyvacijos iškart daugiau kai sužinojome, kiek daug sutiko. Dabar tiek žiūrovų, kad jiems reikės bilietus pirkti prie lubų“, – juokiasi Kšištofas.

Kšištofas paatviravo, kad itin noriai laukė vieno žmogaus, kuris, deja, tikriausiai negalės dalyvauti: „Labai laukėm Šarūno Jasikevičiaus, bet jam gali užsitęsti sezonas. Jie su komanda gali žaisti iki birželio 25-26, tai tikriausiai jo galime nesulaukti“, – taria vyras. 

Birželio 18-oji bus ne tik brolių karjeros finalo rungtynės, bet ir diena, kai visi norintys galės susitikti su savo mylimiausiais žaidėjais

. Paskutinį kartą finalistams susirungti teks su tokiomis legendomis kaip Robertas Javtokas, Simas Jasaitis bei Mantas Kalnietis.

Tikslios komandų sudėtys bus paskelbtos vėliau, tačiau jau dabar žinoma, kad į pergalę komandas ves vieni daugiausia titulų turintys Lietuvos treneriai – Antanas Sireika ir Jonas Kazlauskas.

„Mes dar tik atskleidžiame visus žaidėjus, kurie dalyvaus. Rinksime po 2 žaidėjus pagal NBA formatą“, – tikino Darjušas.

Kaip sako broliai, kiekvienam karjeros etape yra varžybos, kurios itin įstrigo dėl skambių laimėjimų ar skaudžių nusivylimų.

Tačiau paklausti, kaip vyksta vakarėliai po rungtynių, broliai tik susižvelgia su šypsenomis veide: „Taip vyksta, kad neatsimenam, – juokiasi Darjušas. – Visko negalim pasakoti.

Krepšininkai su čempionišku mentalitetu visur nori būti geriausi.“

„Man atrodo, kad amerikiečiai afterius (vakarėlius) nuo lietuvių nusikopino. Jei tu profesionalas esi, paprasčiausiai atsipalaiduoti neisi prieš pat varžybas“, – paminėjo jie.

O kaipgi broliai jaučiasi dėl karjeros pabaigos? „Mūsų karjera baigėsi prieš metus. Darome šitą šventę, kad suvienytume visus krepšininkus ir žmonės pamatytų veidus, kurių labai pasiilgę aikštelėje“, – apie paskutinį jų laukiantį žaidimą prabilo Kšištofas.

Nuo karo neatsiriboja

Nors ir rengia didelę šventę, broliai Lavrinovičiai neatsiriboja nuo tų įvykių, kurie dabar vyksta pasaulyje. Pinigus, kuriuos jie surinks iš nupirktų bilietų, paaukos Ukrainos vaikams, nukentėjusiems nuo karo.

„Net mūsų draugai skambina ir prašo, kad duotumėm jiems bilietus. Mes sakome, kad labai norėtume padėti vaikams, kurie nukentėjo nuo karo, o ir bilietai kosmoso nekainuoja. Prisidėti gali kiekvienas nusipirkdamas bilietą“, – prisidėti prie gero darbo ragino Darjušas.

„Power Hit Radio“ eteryje netrūko ir kuriozų – broliams Lavrinovičiams teko užduotis perskaityti orų prognozę.

„Geriau perskaitė už mane!“ – juokdamasi sakė laidų vedėja Laura Ignatovičiūtė.

Laidai besibaigiant, vedėja paklausė, kuris iš brolių aukštesnis? „Aukštesnis Darjušas, o svoris panašus“, – sakė jie.

Po muzikinės pertraukėlės broliai paatviravo, kad labiausiai jiems patinka klausytis pop muzikos. Darjušas išskyrė, kad jam labai patinka Vidas Bareikis ir „8 kambarys“, o Kšištofui – Džordana Butkutė.

Organizatorių nuotr.

Broliai Lavrinovičiai prabilo apie vakarėlius po varžybų: „Taip vyksta, kad neatsimenam“ (nuotr. Instagram)

Organizatorių nuotr.

Broliai Lavrinovičiai prabilo apie vakarėlius po varžybų: „Taip vyksta, kad neatsimenam“ (nuotr. Instagram)

Organizatorių nuotr.

Broliai Lavrinovičiai prabilo apie vakarėlius po varžybų: „Taip vyksta, kad neatsimenam“ (nuotr. Instagram)

Organizatorių nuotr.

Visą laidą su broliais Lavrinovičiais galite pasižiūrėti čia:

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder