Būkite atsargūs: vienam Zodiako ženklui įspėjimas dėl finansų

Tik nereikia pasiduoti impulsyvumui – toks elgesys tik erzins aplinkinius. Pasistenkite susikaupti ir nepaleiskite savo emocijų, kurios nori išsiveržti.
 

Avinas

Palankus metas, kai galite pajusti apčiuopiamą naudą. Tai geras laikas partneriškiems ryšiams, ypač su užsieniečiais, užmegzti. Neapsiriksite, jei susitiksite su įtakingais žmonėmis, verslo partneriais, ypač užsieniečiais.

Tauras

Būkite stiprūs, drąsūs, ryžtingi. Nebijokite ką nors paaukoti dėl karjeros: prasminga susitelkti į svarbias užduotis, rizikuoti. Palanku tvarkyti atsakingus reikalus, tik nepraraskite lankstumo bei atsargumo spręsdami piniginius ir turto klausimus.

Dvyniai

Pagalba ateis iš ten, iš kur nesitikėsite. Tai puikus laikas spręsti įsisenėjusias problemas darbe: rasite netikėtą išeitį. Šiandien gali pasisekti, pamatuota rizika pasiteisins. Imkitės drąsių sumanymų, tik būkite atsargūs, kad impulsyvumu, neapgalvotais žodžiais nesugadintumėte santykių su partneriais.

Vėžys

Niekur neskubėkite, atsipalaiduokite. Svarbų sprendimą priimkite tik įsiklausę į nuojautas, nors geriau tai atidėti rytdienai. Šiandien nereikėtų persistengti: savo tikslų siekite švelniai, tiesa, tvirtai, ir viskas sukris taip, kaip jums reikia.

Liūtas

Pirmas įspūdis, pirmas apsisprendimas bus pats teisingiausias ir geriausias. Jūs galite išsiveržti į priekį, nugalėti konkurentus. Tiesa, skubėti nedera: sprendimai turi būti apgalvoti, o rizika pamatuota.

Mergelė

Diena nebus sunki, vis dėlto nesiimkite atsakingų darbų. Netinkama proga demonstruoti savo šaunumą, rizikuoti finansiškai, garbe ar mylimo žmogaus pasitikėjimu.

Svarstyklės

Aktyviai veiklai puikus laikas, greitai sugebėsite rasti reikalingą žmogų, gauti naudingą informaciją bei sutikimą. Pasinaudokite šios dienos pasiūlymais. Tiesa, turite gerai išsiaiškinti finansinį reikalo aspektą, uždarbio perspektyvas.

Skorpionas

Neskubėkite, dažniau nusileiskite tiek darbe, tiek namie. Beje, darbe nepervarkite, geriau labiau pasirūpinkite namais, šeima. Svarbius reikalus geriau atidėti rytdienai.

Šaulys

Puikus laikas ir darbui, ir meilei. Diena palanki ir svarbiems dalykiniams susitikimams, kelionėms ar bent jau prisipažinti meilę. Tai sėkmės metas, kai sugebėsite bet kokią situaciją pakreipti savo naudai.

Ožiaragis

Naudingų darbų metas. Palanku spręsti užmokesčio problemas. Ginkite savo teises darbe. Geras laikas ilgalaikėms darbo sutartims pasirašyti. Gali užsimegzti tarnybinis romanas.

Vandenis

Ieškokite sąjungininkų. Nepriimkite svarbių sprendimų neišklausę kitų nuomonės. Geras laikas svarbiems dokumentams, ypač susijusiems su jūsų veikla, pasirašyti.

Žuvys

Ši diena tinkama skolintis, ieškoti alternatyvių uždarbių. Tinka ką nors naudingo įsigyti savo veiklai, taip pat sveikatai stiprinti.

Organizatorių nuotr.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder