Bulvaras: Apsistato užtvaromis, kad liaudis nepasiektų?

"Nebuvau matęs tiek kliūčių, kiek buvo mūsų tarnyboje Klaipėdoje. Į pastatą nepateksi - elektroninė spyna. Jeigu pavyksta prabėgti, viduje stovi sargybinis. Paskui reikia praeiti užtvarą, o užlipus į antrą aukštą - dar viena elektroninė spyna. Turi įveikti keturias kliūtis norėdamas patekti ten, kur reikia. Visą laiką galvojau - kodėl taip yra, kodėl taip slapstomasi?

Kartą man pavyko visas tas kliūtis įveikti ir radau atsakymą į savo klausimą. Iš lauko ėjo žmogus, tai ir aš įlindau. Sargybinis gal buvo nuėjęs į tualetą, jo nemačiau. Per trečią užtvarą prie laiptų peršokau, ir čirškinu skambutį prie durų kitame aukšte. Jame buvusios moterys išsigando, nesuprato, kaip man pavyko įveikti visas tas kliūtis.

Kabinete nebuvo tiek darbastalių, kiek jame dirbo moterų. Kava kvepia, darbas verda, o kad žvejų tuojau neliks, joms visai neįdomu. Turbūt jų jau dabar yra daugiau nei žvejų. Todėl ir slapstosi, kad žmonės nematytų.

O begeriant kavą kažką reikia veikti, tai prigalvoja visokių nesąmonių, ką reikia patikrinti, ko pareikalauti. Sakoma, kad dabar jau šiek tiek pamažino tų užtvarų, bet aš netikiu", - širdį išliejo žvejys.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder