Kol vieni liejo pyktį dėl dar vieno prekybos centro, kurių Klaipėdoje tikrai netrūksta, kiti džiaugėsi galimybe apsipirkti visai šalia namų.
Treti nerimavo, kaip tokio nemenko ir gausiai žmonių lankomo objekto atsiradimas pakeis eismo situaciją šioje miesto dalyje.
Tik šio pastato istoriją gerai žinantys miestiečiai palinkėjo aplinkiniams gyventojams kantrybės parduotuvės statymo metu.
Prieš tris dešimtmečius pastatytame betoniniame pastate įsikūrė bankas, tad galima tik įsivaizduoti kokio storumo ir stiprumo yra jo sienos. Jau nekalbant apie rūsiuose esančius seifus.
Paprastai ir lengvai jų nenugriausi, tad tikrai teks garsiai patriukšmauti.
Vilties ilgai nekentėti šalia gyvenantiems klaipėdiečiams suteikia tik tai, kad darbo imasi laiką branginantis privatus verslas, o ne begalybę jo turinti valstybė.
* Humoristinio žanro rubrikos „Bulvaras" nerekomenduojama skaityti neturintiems fantazijos ir humoro jausmo.
Rašyti komentarą