Bulvaras: Duok Dieve, visiems sveikatos

Antradienį nuotoliniu būdu vykęs Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto posėdis prasidėjo, kaip ir priklauso tokiam komitetui, nuo kalbų apie sveikatą.

Tuo labiau kad politikai jame dalyvauti neskubėjo ir buvo pakankamai laiko laukiant, kol susirinks kvorumas.

Per trijų vyrų pokalbį vieno kolegos sveiktos būklę išdavė, o kitą patį privertė prisipažinti miesto vicemeras Arvydas Cesiulis, paklausęs Savivaldybės administracijos direktoriaus Gintaro Neniškio, ar šiam pasitvirtino „tie visi“ įtarimai, apie kuriuos visi Savivaldybėje tik ir kalba.

Susinepatoginęs pastarasis dar bandė gintis sakydamas, kad tai konfidenciali informacija. Tačiau greitai prisipažino, jog yra savaitę truksiančioje saviizoliacijoje, nes turėjo kontaktą su koronavirusiu sergančiu asmeniu.

G. Neniškiui pagalbos ranką suskubo tiesti pats komiteto pirmininkas Kazys Bagdonas. Jis paatviravo, kad taip pat izoliuojasi, nes pats užsikrėtė koronavirusu.

„Čia jau nebe konfidenciali, o visuotinė informacija, nes dabar visi kažką turi, turėjo ar turės“, - trijų vyrų pokalbį apie sveikatą reziumavo A. Cesiulis.

 

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder