Bulvaras: Juodoji zona

Lietuviai prieš gerą pusmetį nebuvo labai patenkinti nueinančia vyriausybe. Koronaviruso atvejų skaičius sparčiai augo, sprendimai nebuvo priimti ir ne visi politikai buvo žodžio žmonės.

Vyriausybei pasikeitus, labiausiai linksniuojami tapo nebe Aurelijus Veryga ir Saulius Skvernelis, o Ingrida Šimonytė, Arūnas Dulkys ir dar kartais Agnė Bilotaitė. Šie iškart griebėsi pandemijos valdymo plano, įvedė nemalonius apribojimus, bet, tenka pripažinti, situacija buvo suvaldyta.

Betgi amžinai užgniaužtas nebūsi, žmonės siunta, verslai stoja, darbo biržoj eilė ilgėja, o valstybės skola - didėja. Tad norom nenorom karantiną teko laisvinti, kaukės tapo nebeprivalomos, leidžiama susitikti lauke daugiau nei vienam ūkiui, atsidarė mažos parduotuvės su atskiru įėjimu, po to atsidarė didesnės. O užvakar visoje Lietuvoje jau dingo judėjimo apribojimai, nors koronaviruso žemėlapiui toli gražu iki idealaus.

Sykiu su šia visiems džiugia žinia A. Dulkys pasidalijo savo prognoze, kad juodąja zona jau greit taps visa Lietuva. Kol kas gerb. Arūnas mums dar nepamelavo, tad jo žodžiu teks pasitikėti. „Juodosios Lietuvos“ procesui paspartinti „Bulvaras“ siūlo dar kelis atlaisvinimus: grąžinti didesnius susibūrimus į patalpas, leisti sirgaliams eiti į sporto rungtynes, leisti tikrus renginius, kad nereikėtų jų vadinti TV laidomis, ir uždrausti visus mojavimus ir kumščiabumbtelėjimus (angl. fistbump), jaunimo „žaibu“ vadinamus. Grįžtame prie normalaus pasisveikinimo - vyrai spaudžia rankas, moterys apsikabina ir pakšteli viena kitai į skruostą, porelės bučiuojasi. Jei reikia juodos, juoda bus.

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder