Bulvaras: Kainos kyla ne tik žemėje, bet ir ore

(1)

Gegužės mėnesio viduryje Palanga su džiugesiu pristatė, kad šiame kurorte pradeda veikti, kaip patys įvardijo, „moderniausias ir aukščiausias kada nors Lietuvoje buvęs apžvalgos ratas, kuris siekia virš 40 metrų, iš kur galima pamatyti visą mūsų Palangą iš paukščio skrydžio visais metų laikais“.

Dar buvo pasigirta, kad ir kainos esą nesikandžios - pakilimas į orą kainuos 10 eurų.

Iš tiesų, kelias dienas taip ir buvo - ištraukus iš piniginės 10 europinių galėjai grožėtis pajūrio vaizdais tarsi iš paukščio skrydžio.

Tik šast, praėjus maždaug porai savaičių, iš kišenės išsitraukus minėtą pinigų kupiūrą, buvo pasakyta: „Popieriuko nebeužtenka, krapštyk dar ir metalinius pinigėlius.“

„Kas? Kaip? Kodėl?“ - nustebusiu veidu ėmė klausinėti poilsiautojai.

Ogi pasirodo, kaip mūsų kaime sako, „kaina pabringo“. Nuo birželio mėnesio pradžios jau tenka pakloti 14 europinių.

„Bulvaro“ skaitytojai ėmė vieni kitų klausinėti: tai kiek kainuos apžvalgos ratu pakilti į orą liepos mėnesį, jei kainos taip sparčiai kyla į viršų?

Neatmetama galimybė, kad už metro pakilimą teks atseikėti po euriuką. Žinant tai, kad Palangos apžvalgos rato aukštis siekia per 40 metrų, tai greit teks iš kišenės traukti kone penkiasdešimtinę. O jei atvyksti į Palangą su gausia šeima, žiūrėk, kad ir jau pusę mėnesinės algos teks pakloti už kelių minučių malonumą.

 

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder