Bulvaras: Kam skirtas senamiesčio elnias?

Žiūrėdamas į šią nuotrauką norom nenorom prisimeni lietuvių liaudies dainą: „Sėdžiu po langeliu, žiūriu pro langelį, čiūčiuoja, liūliuoja ant marių laivelis...“

Tik gal reikėtų dainuoti - sėdžiu už langelio, žiūriu pro langelį... nematau, ar ant marių čiūčiuoja, liūliuoja laivelis.

Esame pripratę, kad pro langelį žiūri senyvo amžiaus žmonės, nebegalintys išeiti į lauką, kuriems tikra atrakcija, kai į kiemą atvažiuoja šiukšliavežė, užklysta katinai, šunys, galbūt papūgos ar kiti namuose laikomi gyvūnėliai.

Kad kas nors laikytų elnius kaip naminius gyvūnus, neteko girdėti. Šitas išdidžiai apžiūrinėja gatvę iš antro aukšto. O gal tai ne elnias, gal briedis? Bet briedžiai ne tokie gražūs ir grakštūs. O tas iš nuotraukos tarsi iš senovinio dvarininkų paveikslo. Taip manytų žmogus, turintis romantinių polėkių.

Šiuolaikinis Z kartos atstovas tuojau analizuotų, kokią naudą duoda tas elnias: gal jame paslėpta filmavimo kamera, gal įtaisytas greičio matuoklis, o gal jis yra paruoštas eksponatas gyvūnų iškamšų muziejui, kuris kada nors bus atidarytas Klaipėdoje.

Humoristinio žanro rubrikos „Bulvaras“ neturintiems fantazijos ir humoro jausmo skaityti nerekomenduojama.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder