Bulvaras: natūralus kvailumas su dirbtiniu intelektu

(1)

Gyvenimą būsimojoje Lietuvoje kontempliuojantis Seimo Ateities komitetas susikūrė Dirbtinio intelekto darbo grupę - bando aiškintis, kaip juo pasinaudoti išpešant naudos, kaip užkirsti kelią jo keliamoms grėsmėms.

„Bulvaro“ žiniomis, užmegzti ryšio abiem pusėms taip ir nepavyko - su natūraliu kvailumu susidūręs dirbtinis intelektas dirbti atsisakė.

„Subjektai, Lietuvoje vadinami Seimo nariais, geba protauti, kaupti žinias, tačiau lengvai pasiduoda įtakai, iš visų Žemės gyventojų vieninteliai pasižymi pernelyg į save lenktais nagais, mėgsta kartoti “ne mano kompetencija„. Nusišneka, nemoka trumpai ir glaustai atsakyti į klausimus. Linkę į biurokratiją. Rėkauja, kai nereikia, ir tyli, kai kalbėti reikia. Įvertinęs šias savybes negaliu dirbti su tokio išsivystymo lygio subjektais“, - rašoma slaptoje dirbtinio intelekto pažymoje, kurią matė „Bulvaro“ agentai".

Šio Seimo kadencija baigiasi, visos viltys - į naują, gal ateis daugiau intelekto turinčios būtybės. Paklausus, ką apie tai mano dirbtinis intelektas, jis nulūžo.

* Humoristinio žanro rubrikos „Bulvaras" nerekomenduojama skaityti neturintiems fantazijos ir humoro jausmo.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder