Bulvaras: Patarimas verslininkams

Jau ne vienerius metus tose pačiose vietose stovintys ir mūsų miestą teršiantys seni kledarai su reklaminiais užrašais vis dažniau kelia klaipėdiečių erzelį, ypač žinant tai, kad ir taip mūsų mieste trūksta parkavimo vietų.

Miesto valdžia daugiabučių kiemuose įrenginėja naujas parkavimo vietas, tam skiria tūkstantines lėšas, tačiau vien įvairiose miesto vietose patraukus šias metalo luženas atsirastų kone pusšimtis papildomų vietų.

Bet kur tau. Verslininkai - senų kledarų savininkai - užsispyrę lyg maži vaikai: svarbu ne miesto gerovė, įvaizdis ir supratingumas, o tik tai, kad būtų papildytos euriukais jų kišenės.

Štai „Bulvaro“ agentai šią savaitę užfiksavo dar vieną „patobulintą“ seną kledarą, stovintį netoliese Naujojo turgaus. Matyt, turgaus prekeiviai paskaičiavo, kad bent viena nuolat užimta vieta iš jų kasdien atima po kelis klientus...

Kita vertus, šalia šios luženos galėtų stovėti automobilių stiklus, veidrodėlius ir padangas keičiantys ar metalo rūdis naikinantys darbuotojai. Jiems darbo tikrai netrūktų.

Visi užsidirbtų ir būtų laimingi, o ir klaipėdiečiams kasdien nereikėtų matyti šio apgailėtino sutalžyto ir aprūdijusio automobilio vaizdo. Ir mūsų miestas būtų gražesnis, švaresnis...

Humoristinio žanro rubrikos „Bulvaras“ neturintiems fantazijos ir humoro jausmo skaityti nerekomenduojama.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder