Bulvaras: Policininkai „pamiršo“ tarnybinį automobilį

Dar niekada Birutės gatvės pradžioje įsikūrę klaipėdiečiai negyveno taip saugiai. Ir net nereikėjo kurti jokios saugios kaimynystės grupės.

Jau beveik savaitę jie gali drąsiai palikti atrakintas savo namų ar kieme stovinčių automobilių duris.

Visus niekdarius lyg velnius nuo kryžiaus nubaido dieną ir naktį pačioje Birutės gatvės pradžioje, visai greta sankryžos su Sausio 15-osios gatve, stovintis ir iš vietos nejudantis tarnybinis policijos automobilis.

Kur kas geriau nei gulintis policininkas jis veikia ir piko metu šia gatve transporto kamščius aplenkti bandančius greičio mėgėjus. Išvydę gerai pažįstamą žalią spalvą ir užrašą, jie iškart mina stabdžio pedalą.

Klaipėdiečiai spėlioja, kodėl tiek ilgai Klaipėdos apskrities VPK turtas laikomas Birutės, o ne Kauno gatvėje. Vargu ar pareigūnai juo atvyko į šiame pastate įsikūrusią vaikų kirpyklą ar grožio studiją.

O gal naujausias ir labai slaptas kovos su pažeidėjais bei nusikaltėliais technologijas tarnybiniame mikroautobusiuke bando įdiegti gerai uostamiestyje žinomos automobilių garso ir apsaugos sistemomis užsiimančios įmonės specialistai?

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder